Нека намерим най-тънките цени.
kolcho - специалист
brpraziel написа:
Отдавна мисля за циркуляр гледам четвъртъка(01.09) ще пускат един за стотина лева дали си заслужава ?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=1192
Не съм ползвал този циркуляр, така че не мога да оценя надеждността на машинката, но от всички модели, които съм мярвал в Лидъл - този е най-универсалният, покрива огромната част от нужди на един домашен майстор. По-евтина машинка в този клас не съм виждал. Така че - купувай смело, при тази гаранция няма как да се прекараш. Направи само една задължителна проверка - виж дали плота / който е лят!/ е добре закрепен към режещата част. Не трябва да има клатене по краищата му при натиск върху тях. Можеш да провериш и паралелността на въпросния плот и режещия диск. Това в магазина е по-трудно, но един ориентир може да ти е линеалът-ограничител - смъкваш го първо до ръба на плота, после до диска и гледаш дали има съществен разлики. Най-добре е, ако всичко съвпада - ръбът на линеала е точно по ръба и на плота,и на диска. Но дори да има разлика, гледаш дали е еднаква. Ако е - проблемът е в линеала, а плотът и дискът са успоредни! Ако не е - е, тогава проблемът е и в позиционирането на плота. Ако не е голямо - може да се елиминира чрез обработка на отливката!
Това е, успех!
gogyto - специалист
kozl написа:
Некой от вас пробал ли и прИмоционалната, "инструментална течност Грантс
Аз съм го пробвал, и то доста често но не го вземам от Лидл, на мен ми харесва.
emil400 - помощник
Искам да попитам някой ползвал ли е разклонителя за ток,всмисъл дали кабела е качеатвен не да го напъна с голямия флекс и да се стопи.
g3org1 - напреднал
emil400 написа:
Искам да попитам някой ползвал ли е разклонителя за ток,всмисъл дали кабела е качеатвен не да го напъна с голямия флекс и да се стопи.
Макарата е с 1 кв. мм кабел. Няма да ти свърши работа с големия флекс, ако е 2300 вата.
stan73 - майстор
emil400 написа:
Искам да попитам някой ползвал ли е разклонителя за ток,всмисъл дали кабела е качеатвен не да го напъна с голямия флекс и да се стопи.
Аз имам вероятно същият разклонител. Кабелът е квадрат и половина и е добър. Трябва все пак да провериш този като го купуваш колко е, да не са променили нещо...
Shift - специалист
1 квадрат за разклонител с 4 гнезда ще е подигравка. Дано е поне 1,5 мм2. Пък и как може да не напишат една от най-важните характеристики в брошурата.
ESPACE - майстор
Ако сечението на кабела за разклонителя е 1 кв.мм. и жилата са медни няма да имаш проблеми с голям ъглошлайф.
bulhomes2 - майстор
Квадрат и половина е. Контактите са с някаква отвратителна защита. На някой китец майка му много киха, кога трябва да включа нещо...
kuger - майстор
ESPACE написа:
Ако сечението на кабела за разклонителя е 1 кв.мм. и жилата са медни няма да имаш проблеми с голям ъглошлайф.
Аз на 1,5 кв.мм. нямам вяра, ти за един пишеш.
Моите удължители са с гумиран кабел, 3х2,5 кв. мм. Когато включа нещо да съм сигурен. На масивни дървени макари от бобинажна тел. Това, което продават като ширпотреба е подигравка.
Сериозните удължители обаче са си сума.
Avas_co - майстор
kuger написа:
ESPACE написа:
Ако сечението на кабела за разклонителя е 1 кв.мм. и жилата са медни няма да имаш проблеми с голям ъглошлайф.
Аз на 1,5 кв.мм. нямам вяра, ти за един пишеш.
Моите удължители са с гумиран кабел, 3х2,5 кв. мм. Когато включа нещо да съм сигурен. На масивни дървени макари от бобинажна тел. Това, което продават като ширпотреба е подигравка.
Сериозните удължители обаче са си сума.
Я, сподели какво вързваш на тия 2,5 кв. мм.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: