Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Имал съм един Скил, който с огромно удоволствие подарих малко преди да хвана тремор.
Пичове, особено важно при един виброшлайф е да има почти нулеви вибрации. Изобщо не е ташак работа това с вибрациите, дори и да не го усещате веднага, ще го разберете по-късно. Специално за виброшлайфите - макар да не е толкова сложна машина (има ги и за 20 лева), избора на добър е много важен.
Avas_co - майстор
jekasus написа:
Avas_co написа:
Е, хубаво де, но пак не мога да схвана,
Билетчета от лотарии купуваш ли си?
Ми не си купувам, има доста по-приятни пороци от хазарта - курви, пиене... и т.н.
jekasus - майстор
Avas_co написа:
има доста по-приятни пороци от хазарта - курви, пиене... и т.н.
Да, тук съм съгласен напълно :-D
cholev - майстор
Chefo77 написа:
Имал съм един Скил, който с огромно удоволствие подарих малко преди да хвана тремор.
Пичове, особено важно при един виброшлайф е да има почти нулеви вибрации. Изобщо не е ташак работа това с вибрациите, дори и да не го усещате веднага, ще го разберете по-късно. Специално за виброшлайфите - макар да не е толкова сложна машина (има ги и за 20 лева), избора на добър е много важен.
Ко речьи. Ама чакай сега - нали сега виброшлайфа шлайфа с вибрации, и как сега ем да шлайфа ем без вибрации. :? .
Заеби. Отивам да си легам. Основите на виброшлайфането са ми разбити :razz:
професионал - специалист
Вибрация в работната плоча - да, във ръкохватката - не!
tntcom - специалист
gnt69 написа:
etconev написа:
tntcom написа:
В гр. Русе- до стадион Дунав. Повече от 10-15 рендета и толкова шлайфчета. Стойки бол.
Далече ми е мамка му. Нали лидл имаха оция да ми изпратят от един магазин в друг... дали важи и за този случай? На каква цена са рендетата?
Ако не те бъркат 5 лева за доставка утре ще ти хвана 1бр и ще ти го пратя. Ако те интересува пиши на лични. Колко струват нямам на представа. Напиши един телефон на лични и утре като отида ще ти звънна. :partyman:
Ми нали писах по-горе. Рендета днес бяха-60лв. :drinkers: За магазините тези опции с препращане незнам дали важат при намалените стоки.
Chefo77 - майстор
cholev написа:
Chefo77 написа:
Имал съм един Скил, който с огромно удоволствие подарих малко преди да хвана тремор.
Пичове, особено важно при един виброшлайф е да има почти нулеви вибрации. Изобщо не е ташак работа това с вибрациите, дори и да не го усещате веднага, ще го разберете по-късно. Специално за виброшлайфите - макар да не е толкова сложна машина (има ги и за 20 лева), избора на добър е много важен.
Ко речьи. Ама чакай сега - нали сега виброшлайфа шлайфа с вибрации, и как сега ем да шлайфа ем без вибрации. :? .
Заеби. Отивам да си легам. Основите на виброшлайфането са ми разбити :razz:
Ако ти е трудно да мислиш - верно трябва да си лягаш :wink:
То това не е писано за "фенове" като теб. Като фенщина си обида даже и за Митьо Пищова :lol: :lol:
cat - специалист
Avas_co написа:
resistbody написа:
cat написа:
Благодаря за информацията ще взема пак един Райдър и така .
Райдър правят слаби шлайфове, работил съм само с 1 райдър 230мм.... според него.. 230мм на лидъла е по-добре но по-тежък... Аз бях много доволен от стария ми скил (който все още работи) и взех още един Скил, за 50лв от Метро и си работи много мазничко ;) райдърите не ги знам на каква цена са....
Е, хубаво де, но пак не мога да схвана, колко толкова си мислите, че пестите, че ги взимате тея играчки от Лъки бой ?
Сега тоя скил, сигурно не е чак толкова зле, но все си мисля, че като дадеш 50 лева за него, ми по-добре 720 ватовата макита, за няма 120 лева, ми тя за някой домашен майстор, ще го надживее, пък тия играчки :?
Пък колко ще е по-удобна и приятна за работа.
Ползвам евтини флексчета да шлайфам стъкломат , ако някой иска да ми прати неговата Макита за тест но от самия прах машините се развалят почти няма разлика дали е марково или Райдър.
Chefo77 - майстор
Повреждат се, защото охлаждането взема въздух от мястото на рязане и го прекарва през мотора. ДеВалт имаха един модел, който взема въздух отзад - и така не се набива с прахоляк. Но ти си взел по-правилното решение, така поне постоянно си с нови машинки.
Avas_co - майстор
cat написа:
Avas_co написа:
resistbody написа:
Райдър правят слаби шлайфове, работил съм само с 1 райдър 230мм.... според него.. 230мм на лидъла е по-добре но по-тежък... Аз бях много доволен от стария ми скил (който все още работи) и взех още един Скил, за 50лв от Метро и си работи много мазничко ;) райдърите не ги знам на каква цена са....
Е, хубаво де, но пак не мога да схвана, колко толкова си мислите, че пестите, че ги взимате тея играчки от Лъки бой ?
Сега тоя скил, сигурно не е чак толкова зле, но все си мисля, че като дадеш 50 лева за него, ми по-добре 720 ватовата макита, за няма 120 лева, ми тя за някой домашен майстор, ще го надживее, пък тия играчки :?
Пък колко ще е по-удобна и приятна за работа.
Ползвам евтини флексчета да шлайфам стъкломат , ако някой иска да ми прати неговата Макита за тест но от самия прах машините се развалят почти няма разлика дали е марково или Райдър.
Аз макита нямам, имам два други маркови от същия клас, имал съм и някой и друг смъртник, и разликата в удобството на работа и сигурността е ... последно инцидентно взех от някой един смъртник , че мойте бяха не знам къде, и ми настръхна косата, малко остана да го засиля в някоя кофа за боклук и да дам на собственика 20 лева.
Малко ми е трудно да ти повярвам, че маркова машина ще я умориш както райдер, но ...
Има си машини със защита от прах, верно на малко по-други пари, но ... нямам идея какво толкова прави праха от тоя стъкломат, но това ако го правиш професионално, то ти някъде бъркаш.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: