Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
И аз съм така. Зегето на ток така си стои- перкам с 18в акумулаторното. пробивам с 18в винтоверта. На ток само в краен случай. Сабления от 14.4 (метал) или тази за клони на флорабеста. (дърво). итн.
XpacTa - специалист
fore написа:
От къде пък се намесиха тези Кинескопните монитори тук ? :shock: :?
От някакви псевдо програмисти...

Колкото до акумулаторните инструменти - ако ги ползваш редовно няма лошо, но ако ще ползваш инструмента веднъж годишно - по-добре да си е с мрежово захранване. Преди няколко години обсъждах винтоверта с кабел на Skil с някакъв потребител и реално и той си призна, че единственото място, на което е ползвал акумулаторен винтоверт, без достъп до електрическата мрежа е било за направа на кофраж на гроб. Всеки трябва да си направи сам избора, но е добре да се знае, когато се предлагат такива алтернативи.

Отделно, че е по-екологично инструмента да е без батерии :)
fore - майстор
Бе екология...... Като има работа Ок ..... ама като няма - нощеска тръгвам по мазетата и дупча и режа катинари, ама гледам да ги натоварвам равномерно и двете машини. Че и Импакта го товаря- след като свърша работата завивам най големите видии във дървените врати под ъгал към бетона за да не може да се отоври вратата с нищо и така ...... :lol: :lol: :lol: :prayer:

Ей как ми идват тия .........само :shock:
renola - напреднал
До: fore
Колега можеш ли да споделиш какви са възможностите на този акумулаторен перфоратор. В бетон (евентуално какъв) какъв е максималният размер който си пробивал и за колко време, например в сравнение с ел. дрелка с "удар" по-добре или по-зле се представя? Колко му издържа батерията - например може ли да направи 20 дупки в бетон с едно зареждане? Ползвал ли си го и за винтоверт например?
Изобщо, всякакви лични наблюдения ще са ми от полза.
Chefo77 - майстор
cholev написа:
И аз съм така. Зегето на ток така си стои- перкам с 18в акумулаторното. пробивам с 18в винтоверта. На ток само в краен случай. Сабления от 14.4 (метал) или тази за клони на флорабеста. (дърво). итн.
Че то акумулаторното е 100 пъти по-добре. Няма такова лайно като парксайдското зеге на ток (ако говориш за онова без дръжката)...
Avas_co - майстор
Хм, аз от зегета грам не вдявам, че не ми е в сферата на интереси и не ми е меродовно мнението.
Кабелния вариант не съм го и виждал, но акумлаторния го загледах и на мен изработката ми се видя жалка, а какви звуци издаваше това животно...
Вертовете обаче определено радват, прахосмуча и той не е никак зле, но пък консумативи за него няма, та ако вземе, че сгъне с кеф ще си взема парите и ще дам още някой и ще си купя един karcher.
prascho - майстор
Ел. рендето бива ли го?
salsero - помощник
salsero написа:
Здравейте, след като батерията на винтоверта парксайд сдаде багажа от стоене се замислям за винтоверт с мрежово захранване. Четох много лоши отзиви за Skil-овете които се предлагат на пазара, а алтернаткви много няма. В този ред на мисли някой докосвал ли се е до Raider rdp-cdd02 да изкаже някакво мнение?
Малко развитие по проблема с винтроверта. Днес замерих зарядното и се оказа че подава ток 8 волта към батерията, която е 14,4 и реших да не се занимавам и да видя каква е тази 3 годишна гаранция. Оставих го и казах просто не работи и да видим какво ще диагностицират и дали ще има щастлив завършек проблема.
jekasus - майстор
salsero написа:
и дали ще има щастлив завършек проблема.
На 30-я ден ще ти се обадят, да си го вземеш и ще имаш ново зарядно :-D
cholev - майстор
Chefo77 написа:
Че то акумулаторното е 100 пъти по-добре. Няма такова лайно като парксайдското зеге на ток (ако говориш за онова без дръжката)...
Не. Същото като акумулаторното разлика бай Лазар. Другото го нямам

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: