Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
renola написа:
където и ударната дрелка не важи.
Че тя, на кой бетон важи?... Пък може и да не съм виждал такава.
Тоя бръмбазък ми хареса, всъщност трябва да го пробвам на някой по-твърд камък.
Shift - специалист
Взех перфораторчето и май ще го задържа. Определено радва, става идеално и за винтоверт, тъй като държи добре ниски обороти. За по големи дупки има по-мощни инструменти. Имам въпрос за зареждането на батерията обаче - мога ли да я зареждам по всяко време, например след свършване на работа, без да чакам пълен разряд и има ли смисъл да я свалям,когато няма да го ползвам по-дълго?
fore - майстор
Нали е литиева тази батерия -зареждаш я когато искаш и няма памет.

Аз лично когато не ползвам дадена акумулаторна машина предпочитам да махна батерията.
fore - майстор
Колко милиметра е диаметъра на резбата на въпросните човки на ел. поялника ?
Понеже на газовият поялник резбата е 6х1мм. Но електриеческият е с по тънка човка. Мисля че е 4мм можеби. Но няма как да го измеря. :?
wscientist - специалист
juslen написа:
Стойката за гуми става ли за нещо?

И още един въпрос - миникомпресора дали има клапан, който да облекчава развъртането на буталото? Щото аз имах ядове с няколко изгорели предпазителя на колата - компресора забива като го пуснеш вързан към гума с 2атм., съответно гори предпазител 10А. Компресора е с пикови 14А, но не това е проблеми, ами самото забиване на буталото при насрещно налягане...
Стойката за гуми вече 2-3 години ми върши чудесна работа. Държа на нея комплект зимни или летни гуми, според сезона. Едните са със стоманени джанти, другите - с алуминиеви. Компресорчето също ми върши чудесна работа. Помпал съм резервна гума тип патерица до 4.2 атм. Проблеми никакви!
cholev - майстор
За литиевите батерии спазвам следното правило: първо зареждам до края и поне 2 пъти пълен разряд, зареждане. След това също периодично (като се сетя) пълен разряд зареждане.
Кутията на перфоратора е добра. Добре са разделени машината, зарядното и аксесоарите. При други кутии постоянно кабела на зарядното пречи при затваряне или някой аксесоар застана напреки. Самия перфоратор също прави добро впечатление. Ще го видиме в работа (някога :-D )
Аз серията винтоверти почи я завърших. Остава ми само 12волтовия
3.6 рапидфайр
10.8в
14.4 (4 в 1)
18в
18в импакт
20в перфоратор
fore - майстор
Чолев и на тебе не ти е лесно с колекцията............. :lol:

Тия батерии като Никел метални ги зареждаш......... кел файда че са Литиеви......
cholev - майстор
Е не. Писах периодично. Това от инструкцията на лаптопа съм го чел- пише 1 път в месеца пълен разряд.
stan73 - майстор
И литиевойонните ак. бат. имат мемори ефект, но мноого по-слабо изразен. Все-пак аз НЕ препоръчвам да ги зареждате когато Ви падне.
fore - майстор
Пише........

Сега аз ти пиша от една MSI-ка която я купих 2007 година от Техномаркет в Илиенци. Отдавна го няма и магазина и Баща ми Светла му памет който ми връчи тогава 1000 лева и ме прати да го купя. Излезе железна машина. И по колата си гледам софта и на Вилата се моля от Виваком за нет, че и в работата го ползвам за същото. Батерията до ден днешен държи около 1,5 часа. А не съм спазвал тия изисквания.
HP са кофти до колкото съм видял. Поне старите им Лаптопи. Имаме един хвърлен в нас от Бащата на Жена ми- батерията е довиждане, картата за безжичният Нет не става и дори след инсталиране на външна мощна антена пак губи при рестарт. Но и параметрите са му слаби.

Гледам и колежката ми доволно си купила пак за Доведеният и син HP на промо с Мастилено-струен принтер за 500 лева. И предполагам че не са стока.

Та искам да ти кажа че ако клтката на батерията не е стока каквото и да правиш е все тая.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: