Нека намерим най-тънките цени.
mitko64 - майстор
Някой посети ли стройкото, да даде отзиви дали си заслужава разкарването, че на този студ не ми се много излиза?
jekasus - майстор
mitko64 написа:
че на този студ не ми се много излиза?
Че на туй студ ли викаш?
Фитилчо - майстор
Аз ще ходя днес. Дамно не се разочаровам. :?
mitko64 - майстор
Ако може, сподели впечатления. Най ме интересува, дали има щанд на една фирма- България, светът на инструментите. Преди две години присъстваха и само там беше навалицата. Аз се назобах тогава с евтини свредла СДС , бор корони и дърводелски стяги.
prascho - майстор
Аз вчера ходих. Не ми направи впечатление да има щадн с инструменти. Единствената навалица бе пред Reallux или там като се води. По отношение на Стройко - умряла работа. Като цяло и бизнеса е в това положение. Две три фирми за дограма, за парни котли, за електрически конвектори, за блиндирани врати. Малко плочки, малко паркет, малко щори, две фирми за кухни, една за мебели и това е... Равносметка - три полупразни етажа.
mitko64 - майстор
И тази година същата скръб, никакви изгледи за раздвижване на сектора строителство. Посетителите бяхме по-малко от търговците.
prascho - майстор
Впечатление: Преди пет години - стройко разположено на шест етажа в НДК. Миналата година стройко на три етажа /рехави/. Тази година стройко на два етажа /рехави/. Тенденцията е ясна. След 2 години стройкото се закрива. В България малкия и средния бизнес много дълго няма да просъщестуват. Държавните поръчки се възлагат на големи играчи срещу отлично лоби в парламента /тлъсти комисионни/.
mitko64 - майстор
Днес някой посети ли откриването на стройкото? Понеже до неделя нямам възможност да отида, дали вообще си заслужава, или е като последните 4-5 години скръб.
Фитилчо - майстор
И мен ме интересува как е тази година, благодаря !

Тема "стройко 2000" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: