• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Тъй като леко пообединих превоза на няколко вида машинки, саморъчно окепазения куфар от тази страница ми става излишен. Та ако някой го иска (БЕЗ КАРАНТИЯТА), да свирне :)
Разбира се, не е в същото състояние като на снимките, но е здрав!
angel_ov - специалист
Ми АЗ! Ще стане практичен органайзер.
Chefo77 - майстор
angel_ov написа:
Ми АЗ! Ще стане практичен органайзер.
Имаш го, имай предвид, че това си е органайзер, но са му изрязани малко преградки (за да влязат джаджите). Телефоните ми ги има в подписа, звънкай и идвай да го отнасяш :)
angel_ov - специалист
Chefo77 написа:
angel_ov написа:
Ми АЗ! Ще стане практичен органайзер.
Имаш го, имай предвид, че това си е органайзер, но са му изрязани малко преградки (за да влязат джаджите). Телефоните ми ги има в подписа, звънкай и идвай да го отнасяш :)

И аз това установих в последствие като разгледах постовете отгоре, отгоре :partyman:
la_bamz - специалист
Оказа се, че преди време съм си поръчал шкурки неподходящи за шлайфа ми. Преседяха полвин горина, и реших, че е по-удачно да ги подаря отколкото да ги нарежа...
Прикачен файл:
1.jpg
1.jpg (90.28 KиБ) Видяна 2322 пъти
Който ги иска негови са.
ddnnp - специалист
la_bamz написа:
Оказа се, че преди време съм си поръчал шкурки неподходящи за шлайфа ми. Преседяха полвин горина, и реших, че е по-удачно да ги подаря отколкото да ги нарежа...
Прикачен файл:
1.jpg
Който ги иска негови са.
Можеш ли да кажеш колко е едра и каква и е широчината , че не се вижда на снимката
la_bamz - специалист
75 на 457
Един комплект 100 и 3 комплекта 80.
keymaker - специалист
Ако не ме е изпреварил някой ще ми дойдат тъкмо на място имам да освежа един гардероб и ракла.
Другото на ЛС.
keymaker - специалист
la_bamz написа:
Изпратени :)
-------------------------------------
Благодаря за подаръка идеална работа ще свърши само да се освободя по празниците и почвам да реновирам.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: