• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
kuger - майстор
keymaker написа:
За целта на употребата не е интересно колко дупки имат щото на ремаркето на мотокултиватора оригиналните дупки са 5Х 160мм. и има вариант да пробия фланеца на какъвто размер попадне. Че оригиналните гуми са 13.5'' ,а цената им от 400+лв/бр.не ми се оправдава по никакъв начин. Дори и да не уцеля точно центрирането максималната му скорост е 10км/ч.
Като благодарност към колегата Kasap ще предложа барбекю от джанта ,да си приготвя вълчи мезета за биричката на двора.
Е, извинявам се, не знаех за каква цел се търсят. :partyman:
mitev75 - напреднал
Подарявам тази топка.За Варна доставката е безплатна,за останалите с еконт

Прикачен файл

IMG_20160206_145953.jpg
MamaMy - майстор
Пу за мен
Данните на ЛС
shotik - майстор
Подарявам трикрилен гардероб , от старите , с заоблените врати, няма да го ползвам ,подходящ е за гараж , работилница , а ако някой иска да го възстанови , да знае че е боядисан с черна боя. В момента е разглобен , защото си го прекарвах с кола и трябваше да товаря части вътре в купето.
Размерите са -дължина към 185-190 см/ ширина 65 см / височина към 180 см. Всички сглобки са на него ,има и болтове за стягане. Намира се в Мировяне , на север от София ,след Илиянци и Требич.
Ако има желаещи, със собствен превоз ,нека пишат тук ,за да се знае кой и кога е писал.
Снимки нямам , защото не е сглобяван, подобен на този от снимката

http://img26.olx.bg/images_prodavalnikc ... sofiya.jpg

Добавям и едно малко бюро дълго 115 см , широко 55 см и восоко 74 см , пак е за работилница или гараж

Прикачен файл

CIMG6770.JPG

Прикачен файл

CIMG6769.JPG

Прикачен файл

CIMG6768.JPG
MamaMy - майстор
Аз пък подарявам тази турбина:
http://olx.bg/ad/turbinen-ventilator-ot ... 11bffefb45
Получаването е с договаряне защото перките са много нежни.
bulhomes2 - майстор
Че аз се обаждах за нея по обявата преди няколко седмици. Ама не ми изписа твоя телефон. И като отидох в Плевен забравих за нея...

ПП. Сега погледнах. Твоя телефон е, значи съм щял да ти се обадя от Плевен и както казах вече... пия Гинковин, ама не забелязвам да върши работа...
Последна промяна от bulhomes2 на пон фев 08, 2016 6:45 pm, променено общо 1 път.
MamaMy - майстор
:? Не знам! Телефона си е мой и няма кой друг да го вдига. Ако го искаш още...
bulhomes2 - майстор
Искам го и даже ще ти го платя. Но не ми е зор за куриери, та като идвам на Плевен някой ден... дано да не збравя пак мамкаму...
dikata1975 - специалист
Подарявам 5бр. накрайници за лидълската ел.четка за зъби.Ако на някой му вършат работа да свирка.За Ямбол става въпрос,иначе не си заслужават куриера.
Krelion - специалист
Имам 2 монитора 17 ки от старите кютуци IBM-черен и MAG-бял .Работят си.При интерес пускам снимки.Ако някой иска да ме отърве от тях, да казва.За София и Елин Пелин-ско,че не си струва куриер.

Прикачен файл

Honeyview_IMGP8576.jpg
Honeyview_IMGP8576.jpg (84.08 KиБ) Видяна 1658 пъти

Прикачен файл

Honeyview_IMGP8575.jpg
Honeyview_IMGP8575.jpg (109.16 KиБ) Видяна 1658 пъти

Прикачен файл

Honeyview_IMGP8574.jpg
Honeyview_IMGP8574.jpg (61.76 KиБ) Видяна 1658 пъти
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: