Нека намерим най-тънките цени.
Shift - специалист
Стартираща станция ще рече,че го връзвам на кола с умрял акумулатор и подава ток, достатъчен за палене, нали? Не разкачвам нищо. А то трябва ли да е включено в мрежата или има вградена батерия, за да подаде ток за палене навсякъде?
Вчера бях в такава ситуация и предното зарядно от Лидл ми "събуди" акумулатора за 10 минути и запалих без проблем.
fore - майстор
За тия пари и батерия вътре е доста нахално. А и размера е малък.
dido uzunov - специалист
Да споделя- днес купих гравьора от Лидъл и след 1 час го върнах(до сега не ми се беше налагало). Първи наблюдения-много слабичък, като развиваш някакъв накрайник от цангата чак корпусът на уреда се отваря от към предния край, аксесоарите към него също са зле. Препоръчайте подобна машинка!
wscientist - специалист
Аз днес върнах зегето от миналата седмица. Май бях взел лоша бройка. Не можах един прав срез да направя. Как ли не го водих, с лазер, без лазер - водя по линията, а срезът все вдясно отиваше...
cholev - майстор
Дето викаше дедо ми: На крив к*р вълната му пречи :-D
resistbody - майстор
Shift написа:
Стартираща станция ще рече,че го връзвам на кола с умрял акумулатор и подава ток, достатъчен за палене, нали? Не разкачвам нищо. А то трябва ли да е включено в мрежата или има вградена батерия, за да подаде ток за палене навсякъде?
Вчера бях в такава ситуация и предното зарядно от Лидл ми "събуди" акумулатора за 10 минути и запалих без проблем.
Трябва да е включено в мрежата, подава 75А за кратък период от време да "съживи" акумулатора. Има линк на предната страница за упътването...
Shift - специалист
Ясно,пропускам го. Другото ми зарядно съживи акумулатора за 10 минути. Не виждам разлика дали ще ползвам тогава "стартираща станция" включена в тока или обикновено зарядно.
DundyTheCroc - майстор
На това зарядно според мен плюса му е в 12А максимален заряден ток, идеално за хора с големи дизели, а функцията за старт не се знае как бачка. 75А е малко ако акумулатора е съвсем умрял, то и в книжката са си го написали де.
fore - майстор
Разликата е видима. Малкото зарядно под 10 волта не зарежда и смята Акуто за скапано. А това го мъчи от нулата и ако не става пак палиш със зарядното !

Запали с малкото импулсно да видиме как ще стане точно ! :prayer:
Ronin - специалист
https://m.youtube.com/watch?v=wbvC3ExuetI

Малкия акумулаторен перфоратор го спуках от бой,и държи.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: