Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Да, беше.

Но не мога да кажа за качеството, не можах да го видя в магазина тогава лично. На хартия е по-добър от "старият" модел, а и мисля изглежда по-компактен. Което при работа си е плюс.
fore - майстор
potrebitel22 написа:
Николай Николов написа:
Че емаг са нещастници и гаранционните им условия са ходене по мъките :evil: Точно това пък е най-убедителния аргумент на лидълци - не питат, а изпълняват - кеф ти замяна, кеф ти връщане на пари :)
Това са глупости. Верно е темата на лидл и трябва да се хвали, но не е така. В Емаг съм връщал таблет, защото не ми хареса и нямаше въпроси, дори си платиха за куриера.

Иначе за 10 волтов винтоверт от лидл ако ще се взема, мисля този е по-добър:
http://www.lidl.de/de/parkside-akku-boh ... a1/p220274

Ако го пуснат пак тук де.
Емаг са пълни нещастници !!! Без реален сервиз !
Генериращи кухи поръчки чрез куриерските фирми с некачествената и развалена стока която пробутват.
:проба: :axe: :toimonster:
agj - майстор
Някой да е купувал и ползвал външната батерия ,която беше наскоро на промоция.Мнения и впечатления?
Virtex - майстор
fore написа:
... с некачествената и развалена стока която пробутват.
А иначе лидл не пробутват на родния пазар 3то и 4то качество стоки, както е коментирано в темата, нали...
uphero - специалист
fore написа:
potrebitel22 написа:
Николай Николов написа:
Че емаг са нещастници и гаранционните им условия са ходене по мъките :evil: Точно това пък е най-убедителния аргумент на лидълци - не питат, а изпълняват - кеф ти замяна, кеф ти връщане на пари :)
Това са глупости. Верно е темата на лидл и трябва да се хвали, но не е така. В Емаг съм връщал таблет, защото не ми хареса и нямаше въпроси, дори си платиха за куриера.

Иначе за 10 волтов винтоверт от лидл ако ще се взема, мисля този е по-добър:
http://www.lidl.de/de/parkside-akku-boh ... a1/p220274

Ако го пуснат пак тук де.
Емаг са пълни нещастници !!! Без реален сервиз !
Генериращи кухи поръчки чрез куриерските фирми с некачествената и развалена стока която пробутват.
:проба: :axe: :toimonster:
Пълни глупости!
fore - майстор
Глупости са твоето.....

Лидл може и да пробутва по ниско качество, но и машините са хоби на ниска цена.
Отделно те не реализират кухи поръчки на разни куриери и като има проблем ти го оправят или ти дават парите.
Емаг разиграва клиентите с месеци, продава намалени на половина стоки взети от завода с дефекти и след връщането им ги препродават отново като отваряни и с леки външни проблеми.
Ако се стигне до сервиза им се чака с месеци и накрая уреда е още по зле.
За всичко това си плаща клиента и на куриера.

Това ли са глупосто бе....спец ???

Аз като си купих кафемашина от тия мошеници намалена на половина и после ми се наложи да си струговам капещият кран за парата с дремела.
Можеби това е глупост ???
Делонги с месинг кран да капе :shock: :?
Мошеници !!! Нямам време за техните измами повече.
После тия кафемашини бяха върнати от повечето клиенти и ги продаваха като отваряни още по евтино без гаранция :prayer: :prayer:
А в Бг Мама и в Фв клуб има теми за Емаг и техните измами.

Така че не сравнявайте Емаг с Лидл и тия дето работите за Емаг земете се скриите моля !!!
Chefo77 - майстор
Чакай чакай!
Това, че емаг са купили дефектна партида и са решили да я продадат на балъци не означава, че всичките им стоки са боклук! По-голямата част от стоките им изобщо нямат общо с тях, само ползват тяхната платформа за продажби. То си пише на страничката на всеки продукт дали се предлага от тях, или от друг търговец.
За да не сметне някой, че съм им фен - не съм! Имам едно единствено нещо, закупено от тях (хлебопекарната - каската на Дарт Вейдър), което дефектира и беше изпратено в сервиз. След 2 седмици (по спомен) се върна поправено, без да ми струва нищо цялата процедура.
Струва ми се, че някой пак се опитва да генерализира :wink:
Което, разбира се, не означава че са света вода ненапита!!!
fore - майстор
Продават ли дрфектни намалени стоки като за читави- продават !
Сервиза им в Румъния фалшив ли е - фалшив е !
Куриерите печелят ли от това-печелят !

Продавали и здрави неща, хубаво ама са на реалната си цена !
Аз не им вярвам и съм ги терминирал !
Virtex - майстор
Ти ще кажеш още малко, че емага е разработка на куриерските фирми, за да печелят от "кухите" поръчки... :rolleyes:

Големи конспирации има, голяма мъка има на този свят :lol:
fore - майстор
Емаг е Румънска разработка и целта и е да цака Гашниците като нас !

Защо я няма тая тъпа фирма в цивилизованите страни от ЕС- щото бързо ще изхвърчи.

Месинг кран който е вечен и не се предлага като резервна част, на две Делонгита които ползваме до тука от същият тип няма пробле и изведнъж капещ с дефектно стругован конус на леглото ???!!!

Ще им аз ева мамата на тия Румънски цигани !!!

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: