Нека намерим най-тънките цени.
daniel vasev - специалист
Действително силата не му е в нютоните слабичък е много но пробива добре ако реша ще го върна ще му измисля дефект някакъв . Стария 18 волтовия навива спиране няма мислех че този е подобрен амаа.
profesionalist_wood - майстор
Взех безжичната мишка. Ма много силен лазера,та направо ме заболяха очите! Не гледайте в него! :shock: Светнах си в очите с червения лазер за секунта и ми изтръпна очото. :cool: Явно нещо не е изчислено увеличителното стъкло. Иначе бачка добре.

/Иначе чакаме Хидразин да се изходи по въпроса с лазерите нали е вътре в тия неща..../
fore - майстор
Ами то проблема не е в увеличителното стъкло ами в самият светлоизлъчващ прибор- лазер/диод. На всички такива излъчватели с насочени лъчения- кохерентни вълни е поставен знака за лазр и забрана да се насочва към зрителни органи на живи организми.
Да не забравяме че дори да е само светодиоден излъчвателят то и такива се използват в съвременните оптични комуникации за пренос на данни на по къси разстояния.

Та проблема си е в тебе. :)
Имам един зелен лазер който пали клечки кибрит. Ако си го насочиш него, вероятно това ще е последното нещо което виждаш.
kuger - майстор
profesionalist_wood написа:
Взех безжичната мишка. Ма много силен лазера,та направо ме заболяха очите! Не гледайте в него! :shock: Светнах си в очите с червения лазер за секунта и ми изтръпна очото. :cool: Явно нещо не е изчислено увеличителното стъкло. Иначе бачка добре.

/Иначе чакаме Хидразин да се изходи по въпроса с лазерите нали е вътре в тия неща..../
Хе, лазера не е направен да свети в очите :? :-D
daniel vasev - специалист
Перфоратора струва ли си да върна верта и да взема него.
yasmania - напреднал
daniel vasev написа:
Перфоратора струва ли си да върна верта и да взема него.
Дори да си струва, това си е машина с различно приложение ... къде ще зависи силата на затягане от чувствителността на спусъка ?!?!
daniel vasev - специалист
Аз винтоверт имам този го взех да пробивам не да завивам и перфоратора може и да ми върши работа.
renola - напреднал
За мен перфоратора си е трепач за тия пари, даже и без да го сравняваме пряко с бош унео. Аз със бургиите от комплекта дупчих без проблеми къде ли не. Сега допълнително си купих и няколко бургийки макита за стоманобетон и други за стъкло и метал и мисля че съм на 6. Определено е класи над ударната ел. дрелка 750w Айнхел. Много ме радва. :2thumbs:
profesionalist_wood - майстор
kuger написа:
profesionalist_wood написа:
Взех безжичната мишка. Ма много силен лазера,та направо ме заболяха очите! Не гледайте в него! :shock: Светнах си в очите с червения лазер за секунта и ми изтръпна очото. :cool: Явно нещо не е изчислено увеличителното стъкло. Иначе бачка добре.

/Иначе чакаме Хидразин да се изходи по въпроса с лазерите нали е вътре в тия неща..../
Хе, лазера не е направен да свети в очите :? :-D
Ми то е направен странно мишока,вместо лазерния сноп светлина да си свети напред далеч от очите докато го държа в ръцете...ама тия идиоти са обърнали конструктивно лазера към лицето ми! Вдигнете мишката отдолу и ще се учудите :-D

Не взех перфоратора. Ще си взема електрически винтоверт на кабел
daniel vasev - специалист
Взех перфоратора кефи ме много по солиден е о покрай него и два чифта клещи и една гидориика а другия въпрос е ако сложа батерията от 18 волтовия ще и стане ли нещо или на винтоверта ако сложа 20 волтовата.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: