Нека намерим най-тънките цени.
etconev - специалист
Колеги, относно винтоверта... в режим пробиване, при вас чува ли се едно чаткане при натискане на спусъка и при спиране, това дефект ли е или е нормално?
Avas_co - майстор
etconev написа:
Колеги, относно винтоверта... в режим пробиване, при вас чува ли се едно чаткане при натискане на спусъка и при спиране, това дефект ли е или е нормално?
Чаткането, не мисля е проблем.
Аз, също забих една такава играчка, че любимата ми машинка нещо сгъна, та тая играчка в най-лошия случай ще закрепи положението, за кратко.
Avas_co - майстор
Ronin написа:
Само да спомена че яко експлоатирам акумулаторния перфоратор и съм много доволен.Винтоверта 20 в и перфоратора от един производител ли са,да знам какво да очаквам
Ронин, ако е толова на зор работата, да се видим тия дни, и да видим дали батерията на верта ти влиза в употреба...
И, без това мисля има, какво да обсъдим с теб на по бира.
jekasus - майстор
Аку-перфоратора наистина е много добро попадение.
Със слабия си удар е перфектен на кухите тухли, дето по-маркови модели с по-добър удар правят мазало.
etconev - специалист
За късмет моята батерия на винтоверта не страда от гореописаните дефекти. Затворена и прилепнала е идеално и няма луфтове.
Avas_co - майстор
etconev написа:
За късмет моята батерия на винтоверта не страда от гореописаните дефекти. Затворена и прилепнала е идеално и няма луфтове.
Моята и тя така.
Я, някой запознат да сподели каква е схената със закупуването на втора батерия.
Сага гледам в сайта на компернас, че тая батерия я дават за 22,50 евро, което не е никак зле.
Интересно ми е какви ли са елементите, че я отворих батарейката, и вътре се мъдрят пет сини елемента, брандирани парксайд, нещо от рода на inr18650h, на 3,7 волта, за разни друго батерии техни се твърдеше, че са със самсунг, мисля inr 18650 20r.
Питам, че имам да правя едни експерименти с батарейки, и ...
Инъче играчката не е идеално лоша, пък не е да нямам база за сравнение.
Тия дни мъчих едно Милоуки, на 18 волта, същата работа ( едно от мойте момчета си го е домъкнало от Англия), ми зверската работа, с 4 Ан батерия, с метален патронник, но инъче като усещане за изработката на пластмасовия корпус е една идея по-добре от лидълската играчка, е със сигурност сравнението няма да е коректно.
Аз, лично най-се кефя на 10,8 волтовите машинки , най-са ми удобни, любимата ми е такава, но нещо много я зорих и ..., за мойте цели ми е най-добре, малка компактна машинка, със сваляем патронник , пък тая мисля да я ползвам само за извращения.
Ronin - специалист
Avas_co написа:
Ronin написа:
Само да спомена че яко експлоатирам акумулаторния перфоратор и съм много доволен.Винтоверта 20 в и перфоратора от един производител ли са,да знам какво да очаквам
Ронин, ако е толова на зор работата, да се видим тия дни, и да видим дали батерията на верта ти влиза в употреба...
И, без това мисля има, какво да обсъдим с теб на по бира.
С удоволствие,само време да има
Avas_co - майстор
Ronin написа:
Avas_co написа:
Ronin написа:
Само да спомена че яко експлоатирам акумулаторния перфоратор и съм много доволен.Винтоверта 20 в и перфоратора от един производител ли са,да знам какво да очаквам
Ронин, ако е толова на зор работата, да се видим тия дни, и да видим дали батерията на верта ти влиза в употреба...
И, без това мисля има, какво да обсъдим с теб на по бира.
С удоволствие,само време да има
То и при мен ситуацията е с голяма липса на време.
etconev - специалист
Колеги, някой лидълски кдър няма ли да издаде кога ще пускат зеге и ъглошлайф :D
gnt69 - майстор
etconev написа:
Колеги, някой лидълски кдър няма ли да издаде кога ще пускат зеге и ъглошлайф :D
В Румъния пускат в четвъртък и при нас ще дойде.

http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?id=1439

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: