Нека намерим най-тънките цени.
MIRO_073 - майстор
kuger написа:
Излиза, че съм мазохист :? , купих си BR2 10,8Li HD
:? що?
kuger - майстор
MIRO_073 написа:
kuger написа:
Излиза, че съм мазохист :? , купих си BR2 10,8Li HD
:? що?
Ами, чета колко скапани са Спарки по-нагоре из мненията. :shock: :-D
ZEDYCUS - майстор
Чак пък калпави :wink: , може да каже само човек който не ги е използвал. Имах преди време спарки 12 волта с обикновени батерии Изображение, е трябва да кажа, че бях много доволен от машинката. Ползвах я 1или2 години, не помня вече. След това взех макита 6270 и трябва да кажа, че по удобно ми беше спаркито. Имаше осветление и едновтулков патронник, за разлика от макитата(плюса и беше само че е 30 нм срещу 22Нм на спаркито). :partyman:
prascho - майстор
kuger написа:
Излиза, че съм мазохист :? , купих си BR2 10,8Li HD
На 8-ми декември 2014 си взех този модел. Машинката ми върши работа. Кухничката си я сглобих с нея и продължавам напред :).

П.П. Ако пък не ти допада, знаеш на кой да теглиш една свинска майна :-D . 32 Nм при 10.8V ако не ти стигат начи си сериозен...

! Има светлинен индикатор с три позиции над спусъка, който показва състоянието на батерията. Аз му обърнах внимание чак след един месец не интензивно ползване. В книжлето като, че ли не бе ясно упоменато.
Николай Николов - специалист
И аз го имам 10.8 волтовото Спарки и мога да кажа, че съм по-доволен от него в сравнение с 10.8 волтовата макита (бялата). Тя е по-бавна откъм обороти и ми се струва, че батерията не държи колкото спаркито. Индикацията пък за батерията на спаркито е токолкова точна, колкото и шублер от 5 лева, ама това да й е кусура.
kuger - майстор
Не съм казал нищо лошо за машината, просто визирах мнения. 32Nm си е доволно достатъчно за мен, лежи ми удобно в ръката, звука, който издава ми гали ухото. Удобна ще е за завиране по тесни места. Как работи ще преценя, когато я ползвам. Хареса ми, купих я.
Kirilpm - специалист
Ако бяха толкова калпави,нямаше да има поне по една тяхна машинка във всяка работилница в България,просто имат добри и лоши модели,аз си бях взел винтоверт на 12в още когато бяха със стария тип батерии и не бях никак щастлив,за сметка на това имам 4 дрелки,3 шлайфа и перфоратор,от които съм много доволен.
prascho - майстор
Безаварийно дълголетно ползване!!!
MIRO_073 - майстор
kuger написа:
Хареса ми, купих я.
Ей това е най-важното. Пък то ще споделиш мнения след като го поюркаш. Аз мога да кажа, че от 2004 година имам един 12V Balck&Deker зелен правен в Англия (първите серии бяха така) и още го ползвам с оригиналната батерия. Още флекс 110, дрелка, зеге, виброшлайф и всичко зелен Balck&Deker купено между 2001 и 2005 и всичко ми служи вярно засега. Най юркани за домашни нужди разбира се са дрелката, флекса, винтоверта в този ред.
fore - майстор
Ей много скапано това Спарки бе !!! Скапана работа, Райдъра е по добър чак ! :wink:

Купих 20 волтовият верт- много по зле, както си и мислих !

По малък и лек от 18 ката. Патронникът не хваща 1,5, а почва от 2мм. 18ката хваща и 1,5мм
Няма удар, кутията не хваща нищо друго-резервна батерия примерно.
Абсолютна спекулация е това с 20те волта !!!

Батериите са си 18, а се зареждат до 19-20 волта естествено - 20 волтовата е същата като 18 ката и става на 18 ката и обратното. Зарядното вади същото зарядно напрежение- 20 волта. Разликата е във ватовете- на 20 ката е 70 вата, а на 18 ката е 40 вата.

20 ката е с по малко сила-гаранция. Нищо впечатляващо в 20ката след като имам и 18 ката. Двата ампера е единственото предимство в батерията.
Чудя се дали да не го засил обратно в магазина. Това че не хваща 1,5 ми беше критичната точка.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: