Нека намерим най-тънките цени.
kuger - майстор
fore написа:
Ей много скапано това Спарки бе !!! Скапана работа, Райдъра е по добър чак ! :wink:
Нали? Чуждото грозде кисело, че и на високо :-D
vasko9999 - специалист
fore написа:
Ей много скапано това Спарки бе !!! Скапана работа, Райдъра е по добър чак ! :wink:

Купих 20 волтовият верт- много по зле, както си и мислих !

По малък и лек от 18 ката. Патронникът не хваща 1,5, а почва от 2мм. 18ката хваща и 1,5мм
Няма удар, кутията не хваща нищо друго-резервна батерия примерно.
Абсолютна спекулация е това с 20те волта !!!

Батериите са си 18, а се зареждат до 19-20 волта естествено - 20 волтовата е същата като 18 ката и става на 18 ката и обратното. Зарядното вади същото зарядно напрежение- 20 волта. Разликата е във ватовете- на 20 ката е 70 вата, а на 18 ката е 40 вата.

20 ката е с по малко сила-гаранция. Нищо впечатляващо в 20ката след като имам и 18 ката. Двата ампера е единственото предимство в батерията.
Чудя се дали да не го засил обратно в магазина. Това че не хваща 1,5 ми беше критичната точка.
Колега много добре си направил като си споделил с нас в ДЕТАЙЛИ разликите м-у двата верта,и на мен ми беше любопитно.Обаче не се ли бъркаш 18-ката също почва от 2мм поне на моята на патронника така пише от 2-13.
Chefo77 - майстор
kuger написа:
fore написа:
Ей много скапано това Спарки бе !!! Скапана работа, Райдъра е по добър чак ! :wink:
Нали? Чуждото грозде кисело, че и на високо :-D
Нали!
Да се зачудиш на идиотите, които купуват Бошове, Макити, Девалти, Хилтита, ... :lol: :lol:
Не се знае кое грозде колко е кисело :wink:
kuger - майстор
Chefo77 написа:
kuger написа:
fore написа:
Ей много скапано това Спарки бе !!! Скапана работа, Райдъра е по добър чак ! :wink:
Нали? Чуждото грозде кисело, че и на високо :-D
Нали!
Да се зачудиш на идиотите, които купуват Бошове, Макити, Девалти, Хилтита, ... :lol: :lol:
Не се знае кое грозде колко е кисело :wink:
Да не ти пука, достатъчно съм богат, мога да си позволя и "евтини" машини. :-D
EDI - майстор
Специално стария модел 10,8Li и новия двускоростен 10,8 са железни машини.Със стария съм пробивал грес с корона 40 без проблем.А в сравнение с 10.8 воловата МАКИТА, всичко е по-добро. :lol:
kuger - майстор
Ами, вижте сега, избрал съм си дадена машина, как ще бачка, проблема ще е за мен.
Имам един FAIRLINE ,FAS180S, с две батерии. От десетина години, може и около осем да са. Работи, батериите и двете държат. Стига ми, не плащам данък "марки"! Не мога, и не искам да си пълня номенклатурата от машини със скъпи, излишно скъпи марки. Работя любителски, нищо при мен не се ползва за "вадене" на пари.
Chefo77 - майстор
'Ми тогава 'що се пениш - искал си, купил си си. Кой те съди за това?
kuger - майстор
Chefo77 написа:
'Ми тогава 'що се пениш - искал си, купил си си. Кой те съди за това?
Пеня се? Я се вижте какви ги изръсихте? И, моля, стига! Поисках мнение, дадохте си ги. Избрах си, заядохте ме!
Извинете ме, но нямам намерение да угаждам никому! Имам право на избор, направих го, точка!
Chefo77 - майстор
kuger написа:
Chefo77 написа:
'Ми тогава 'що се пениш - искал си, купил си си. Кой те съди за това?
Пеня се? Я се вижте какви ги изръсихте? И, моля, стига! Поисках мнение, дадохте си ги. Избрах си, заядохте ме!
Извинете ме, но нямам намерение да угаждам никому! Имам право на избор, направих го, точка!
Човече, с ракията ли си прекалил? Кой се заяжда с теб? Кой иска да му угаждаш?
Искал си Спарки, избрал си Спарки. ДОБРЕ. Кой какво е казал против избора ти? Не против марката, против избора ти!
ulieliadi - специалист
Последните две страници са точно по темата, браво!!!
Моля Ви съобразявайте се къде и какво пишете :stock1:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: