Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Не знам как е ама вчера с верта исках да стегна щок на врата към стена, щото крив. Верта стегна колкото можа и спря, но щока пак крив. Та взех импакта и винта се развъртя ама извади дюбела от стената и щока пак крив. Та в случая кво като имам импакт и кво ли щеще да стане само с гедорето :?
Shift - специалист
Хубавото е, че поне не си се набутал с някой скъп импакт само да го имаш и да не ти свърши работа.
stan73 - майстор
Chefo77 написа:
cholev написа:
Но пък преди малко пробвах импакта за сваляне на стар шкаф хванат с дюбели с 6 мм ръждясали винтове. Трак трак без никакъв натиск и винта излиза- красота. Ще се окаже полезен инструмент.
Аз два пъти съм ползвал импакт и онзиден като трябваше да хващам едно ОСБ за стена си изядох лактите от яд, че го забравих вкъщи. С верта само псувах :lol: :lol: :lol:
На хубаво лесно се свиква!
И аз много се кефя като имам да завивам/развивам нещо кораво - не се опитва да ми криви китките (както с нормален винтоверт), а просто си го прави, да не говорим и за запаса от сила. :)
П.П. Скоро при мен за батерии беше един син Бош (ейч ди), 60 Nm, нормален винтоверт, не ударен (доста готина машинка), обаче има склонност да осуква китките...
pgt - специалист
fore написа:
Та бирата , купих комплекта и така ...............
Наздраве и от мен, радвам се че съм бил полезен, то на ли и за това пишем тук да си помагаме кой с каквото може, а не само да си чешем езиците :supz:
DundyTheCroc - майстор
Имаше писано назад в темата, но не успях да го намеря, някой да има винтоверта 4 в 1, който пускат следващата седмица и заслужава ли си?
jekasus - майстор
Някой май не го хареса, бързо свърши батерията и го върна обратно...
renola - напреднал
Здравейте, имам нужда от съвет. Искам да си купя винтоверт за домашна употреба, който да изполвам при необходимост, още повече, че скоро ми предстои и нанасяне в ново жилище. Дотук сравнявах коментари и цени и съм се спрял на “марката” Лидъл с бюджет до 200 лв. И от тука сега се почва една дилема кой модел да избера, защото все си мисля, че би било хубаво ако мога с винтоверта да пробия 2 до 4 дупки в бетон или плочки, за закачалка например или за някоя стойка в гаража - говоря за 4 мм бургия, айде максимум 6мм. Да, знам че винтоверта не е перфоратор, но с някои достатъчно качествени свредла не може ли да стане все пак? Иначе имам електрическа 750 ватова ударна бормашинка ейнхел, но с нея е такава мъка,(може би и заради свредлата бош които имам), че направо не знам може ли да стане по-зле положението :? ... Та се чудя в момента между 14.4v 4 в 1 мулти тула който излиза другата седмица в лидъл с приставки за шкурене и стържене с 26 нютона мощност или 18 или 20 волтовите ударни винтоверти/бормашини или просто чист винтоверт с по 36, 45или 180(?!) нютона. Кой модел ще ми препоръчате, като нямам изискване за дълготрайност на уреда – гаранционните 3 години ме устройват напълно.. От една страна ми се ще уреда да е практичен – т.е. Мултитул или ударна акумулаторна бормашина, от друга колкото повече екстри има, толкова по малко качестено вероятно ще извъшва която и да е от тези функции и не е ли по – добре да заложа просто на най- мощния вариант т.е. на груба животинска сила, защото колко удар може да има една акумулаторна машина за тия пари? Какво ще ме посъветвате, как да постъпя, кое да избера?
И друго мога ли да сложа някаква приставка на патрона на електрическата/ударна / дрелка която имам за sds свредла понеже чух, че са по качествени от обикновенните за да мога при нужда да я ползвам за бетон пак за домашна употреба, но без да се налага да инвестирам в перфоратор?
Благодаря предварително за отговорите.
cholev - майстор
DundyTheCroc написа:
Имаше писано назад в темата, но не успях да го намеря, някой да има винтоверта 4 в 1, който пускат следващата седмица и заслужава ли си?
Абе и четирите уреда работят. Въпрос според мене на собственна нагласа. Искаш ли 4 уреда с 1 батерия за 180лв или 4 уреда с 4 батерии за 300лв. При условие , че акумулаторния саблен трион не е ясно кога ще дойде и на каква цена- очаквам около 120лв. За любител става на 6, за професионалист по отделно уредите с по 4 батерии и по 6а часа :-D
agj - майстор
renola написа:
Здравейте, имам нужда от съвет. Искам да си купя винтоверт за домашна употреба, който да изполвам при необходимост, ....
Според мен винтоверт за домашна употреба, който да се използва при необходимост е най добре да бъде електрически.Аз имам два акумулаторни-малък и голям и почти винаги когато ми потрябва да ги ползвам при необходимост, батериите или са изтощени или са на такова ниво , че не мога да си свърша веднага работата а трябва да чакам зареждане. Единствено полезен и необходим за домашни нужди е малкия или както му викат акумулаторна отвертка.Иначе ако искаш по голям ,според мен по добрия вариант е електрически а не акумулаторен Затова съм решил че ако в Лидъл пуснат електрически ще си купя такъв .
piper4o - напреднал
Виж в е-маг сега има електрически винтоверт 240 вата за 26 лв.Куча марка ,но 2 години гаранция.Аз си поръчах един и днес го чакам.Пращам го на вилата,че да не мисля-оставих ли го,взех ли си го.
А иначе си има перфоратор от Лидл за около 100 лв,в продавалника за 115 :tonqe:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: