Нека намерим най-тънките цени.
Николай Николов - специалист
cholev написа:
Николай Николов написа:
Дочакахме го тоя перфоратор. И аз ще взема един, че имам бетонна мивка на двора за разбиване :lol:
Взимай го. Няма да съжаляваш.
Колкото до мивката. От моя опит с камината. Най тежката част, бетон 10см на плочата с няколко килограмов чук (и 5000вата перфоратотр няма да помогнат- чука е най ефективното) и в добавка с перфоратора.

И аз така си го представях, ама като тръгнаха да ме разубеждават .... и се разубедих. Ама ще го взема, пък ще играе и чука,то не че не може и изцяло с него, ама що да се бъхтим :-D
mitko64 - майстор
Ako имаш 5кг. чук, няма страшно, стига да има къде да се развъртиш :-D . Навремето така троших една вана от мозайка.Първо направих дупки с перфоратора и в тях набивах шила, докато не се спука на по дребни отломки. Като избухам с чука, целият блок кънти.
al4o - специалист
Е то с тоя женски чук,каго удариш един път и не повтаряш :partyman:
monster18 - специалист
Абе не знам ама със сигурност си заслужава перфоратора като гледам на бош 3 пъти по слаби от този а пък цените им майко мила :D така че аз как как мисля да се обзаведа със един !!
cat - специалист
Тия свредла струват ли си за домашна употреба
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=40015

Да ви кажа че тази тема е заразна и определено ми действа зле май ще понапълня касичката на Лидл
Последна промяна от cat на пет май 06, 2016 10:38 pm, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
monster18 написа:
Абе не знам ама със сигурност си заслужава перфоратора като гледам на бош 3 пъти по слаби от този а пък цените им майко мила :D така че аз как как мисля да се обзаведа със един !!
То и аз гледам китайските но-нейм автомобили доста по-евтини от Мерцедесите, пък с по-добри характеристики ... :) :)
Ама няма да си взема китайче :)
Шегичка, перфораторът е ОК, а за парите си е супер!
fore - майстор
Абе чук, 5 или 7 кила перфоратор с пневматика и върти. Чука е хамалска работа.

Всичките им бургии за бетон и шила са меки и са сковани от арматурно желязо.
presar - специалист
За тресчотките никой нищо не сподели и камъните към тях, а при нас раздвижените ключове изобщо не ги пуснаха.
agj - майстор
Някакви мнения за ултразвуковия далекомер? http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=40016 Заслужава ли си?Цената според мен е добра .Ще се ползва с непрофесионални цели ,просто като рулетка..с екстри! :)
profesionalist_wood - майстор
Ае бе,няма ли да пуснат делташлайфа :x спешно ми трябва .
Рулетката я отнасям

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: