Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Не обитавам панел и не вижда връзката !

Аз съм най досадният възможен клиент който може да съществува и докато не получа това което искам не спирам !
Та това е моето мнение и ти няма да ми кажеш дали да го изразявам ! Имам право и го правя.

Аиде по темата с циркуляра моля !

Разбрах че разбираш от Емаг тарикатлъци но друго ме вълнува. Те са ми пределно ясни и ти спеца от форума не стоиш убедително за разлика от Фактите.
Нали форумите не са еталон !!!???

А и права се търсят от реални фирми и сервизи. От Емаг търси .....

Стига досажда с тоя Емаг тука...
uphero - специалист
fore написа:
Не обитавам панел и не вижда връзката !

Аз съм най досадният възможен клиент който може да съществува и докато не получа това което искам не спирам !
Та това е моето мнение и ти няма да ми кажеш дали да го изразявам ! Имам право и го правя.

Аиде по темата с циркуляра моля !

Разбрах че разбираш от Емаг тарикатлъци но друго ме вълнува. Те са ми пределно ясни и ти спеца от форума не стоиш убедително за разлика от Фактите.
Нали форумите не са еталон !!!???

А и права се търсят от реални фирми и сервизи. От Емаг търси .....

Стига досажда с тоя Емаг тука...
И да не живееш в панелка си запазил държанието си от времето когато си живеел
Жив и здрав и по-малко глупсоти и повече смислени неща пиши.
uphero - специалист
uphero написа:
fore написа:
Не обитавам панел и не вижда връзката !

Аз съм най досадният възможен клиент който може да съществува и докато не получа това което искам не спирам !
Та това е моето мнение и ти няма да ми кажеш дали да го изразявам ! Имам право и го правя.

Аиде по темата с циркуляра моля !

Разбрах че разбираш от Емаг тарикатлъци но друго ме вълнува. Те са ми пределно ясни и ти спеца от форума не стоиш убедително за разлика от Фактите.
Нали форумите не са еталон !!!???

А и права се търсят от реални фирми и сервизи. От Емаг търси .....

Стига досажда с тоя Емаг тука...
И да не живееш в панелка си запазил държанието си от времето когато си живеел
Жив и здрав
fore - майстор
Абе не те знам за какъв се имаш и какво против панелките имаш. Още по малко защо хората които живеят в тях да са с лошо държание спотред теб. И ги обиждаш всичките с това.
В панел не съм живял !

Не пиша глупости а само факти.

Глупостите обикновено са празни думи без факти повтаряни многократно за да добият истинност !
Нещо като твоето. И то в тема за Лидлски стоки. Не ти ли е малко неудобно че и два пъти повтори поста си даже за повече истинност можеби ! :prayer:

Темата е за техника и инструменти а не за търговци и тарикати !
g3org1 - напреднал
potrebitel22 написа:

Иначе за 10 волтов винтоверт от лидл ако ще се взема, мисля този е по-добър:
http://www.lidl.de/de/parkside-akku-boh ... a1/p220274

Ако го пуснат пак тук де.
Само положителни коментари за момента от този уред.
Virtex - майстор
fore написа:
Темата е за техника и инструменти а не за търговци и тарикати !

Така е, прав си. Интересно защо точно ти беше човека, започнал да 'реве' колко зле са емаг в тема за техника и инструменти...че и ред въвежда сега...
Kirilpm. - специалист
fore написа:
Не обитавам панел и не вижда връзката !

Аз съм най досадният възможен клиент който може да съществува и докато не получа това което искам не спирам !
Та това е моето мнение и ти няма да ми кажеш дали да го изразявам ! Имам право и го правя.
Ама моля ти се,ти не само като клиент си досаден :lol: Цяла дисертация написа за тея фабрични дефекти в кафемашините от които всеки се интересува.
kozl - майстор
Това познато ли ви е?
Прикачен файл:
Konrad_1.jpg
В магазините на Щайнбергер ("Конрад") е 25 лева, без куфарче и аксесоари.
Прикачен файл:
Konrad_2.jpg
Вчера гледам същото в Баухаус за 45 лв (Алфа Тоолс) пак без куфарче и аксесоари.
zz_stefanov - майстор
С отбелязан ОЕМ на стикера. Рядко срещано. :)
fore - майстор
potrebitel22 написа:
fore написа:
Темата е за техника и инструменти а не за търговци и тарикати !

Така е, прав си. Интересно защо точно ти беше човека, започнал да 'реве' колко зле са емаг в тема за техника и инструменти...че и ред въвежда сега...
Николай Николов написа:
Че емаг са нещастници и гаранционните им условия са ходене по мъките :evil: Точно това пък е най-убедителния аргумент на лидълци - не питат, а изпълняват - кеф ти замяна, кеф ти връщане на пари :)

Ето кой първи ме подсети за Емаг и техните номера колега ! Не съм аз първият.............
Но просто горното негативно изказване е като огледало на моето мнение за тях.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: