Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
Аз както казах по рано предпочитам акумулаторните. И зегето и циркуляра, които са с еднакви батериии (+18в винтоверт) та станаха 3 батерии. В повечето ситуации са по удобни за работа. Предимство на това зеге на ток е че има лазер и че защитната капачка се вдига, а на акумулаторното е на щипки, но това са дребни кахъра. Конструкцията им иначе е еднаква. Говоря за зегетата с дръжка по класически образец а не за това, което пускаха наскоро и колегите го оплюха. За него нищо не мога да кажа
fore - майстор
Абе по маломощни са определено от кабелните, но що на тебе ти вършат работа значи стават.
MamaMy - майстор
Когато паркираш неправилно, оценяваш достойнствата на батерийния ъглошлайф. :-D
nautilus33 - майстор
Някой има ли го парксайдския поялник PLS 48 B1, че от доста време ме тормози. Да съм работил с него няма и 6-7 пъти, а вече не държи калай на върха. Просто си пада на капки и страшно трудно се запоява по този начин. Пробвах да чистя върха с мокра гъба(тази в комплекта), но без успех. Четох, че може със шкурка, но пък други казват, че ще повредя върха по този начин. Та, ако някой го е имал същия проблем да сподели как го е решил.
ben84 - специалист
nautilus33 написа:
Някой има ли го парксайдския поялник PLS 48 B1, че от доста време ме тормози. Да съм работил с него няма и 6-7 пъти, а вече не държи калай на върха. Просто си пада на капки и страшно трудно се запоява по този начин. Пробвах да чистя върха с мокра гъба(тази в комплекта), но без успех. Четох, че може със шкурка, но пък други казват, че ще повредя върха по този начин. Та, ако някой го е имал същия проблем да сподели как го е решил.
Той вече е повреден. Ше се "изяде" по-бързо, ама то си е консуматив.
Вземи фина шкурка и го изтъркай. После яко колофон и го калайдисай на ново.
И не го прегрявай повече :partyman:
nautilus33 - майстор
ben84 написа:
nautilus33 написа:
Някой има ли го парксайдския поялник PLS 48 B1, че от доста време ме тормози. Да съм работил с него няма и 6-7 пъти, а вече не държи калай на върха. Просто си пада на капки и страшно трудно се запоява по този начин. Пробвах да чистя върха с мокра гъба(тази в комплекта), но без успех. Четох, че може със шкурка, но пък други казват, че ще повредя върха по този начин. Та, ако някой го е имал същия проблем да сподели как го е решил.
Той вече е повреден. Ше се "изяде" по-бързо, ама то си е консуматив.
Вземи фина шкурка и го изтъркай. После яко колофон и го калайдисай на ново.
И не го прегрявай повече :partyman:
От къде мога да купя нов връх? Иначе работи на 4 по принцип, понеже на 2,3 не ми топи калая.
gogyto - специалист
От Конрад, Радимекс и други подобни продаващи такава техника.
Пробвай да го натопиш в хапче Аналгин.
Avas_co - майстор
nautilus33 написа:
ben84 написа:
nautilus33 написа:
Някой има ли го парксайдския поялник PLS 48 B1, че от доста време ме тормози. Да съм работил с него няма и 6-7 пъти, а вече не държи калай на върха. Просто си пада на капки и страшно трудно се запоява по този начин. Пробвах да чистя върха с мокра гъба(тази в комплекта), но без успех. Четох, че може със шкурка, но пък други казват, че ще повредя върха по този начин. Та, ако някой го е имал същия проблем да сподели как го е решил.
Той вече е повреден. Ше се "изяде" по-бързо, ама то си е консуматив.
Вземи фина шкурка и го изтъркай. После яко колофон и го калайдисай на ново.
И не го прегрявай повече :partyman:
От къде мога да купя нов връх? Иначе работи на 4 по принцип, понеже на 2,3 не ми топи калая.
Нямам идея от тоя поялник, но ти какъв тинол ползваш, да не си взел някой боклук, че там драмите хич не са малки.
nautilus33 - майстор
Avas_co написа:
Нямам идея от тоя поялник, но ти какъв тинол ползваш, да не си взел някой боклук, че там драмите хич не са малки.
Ами то с поялника си има две ролки тинол. Така го купих от Лидл и с друг не съм го ползвал. То, не съм сигурен дали е тинол или чист калай.
Avas_co - майстор
Ами вземи пробвай, но с някой, за който си сигурен че е читав.
Последно масово се продават разни боклуци, не е истина, почти съм сигурен, че и тия две ролки ще са някаква трагедия.
Най-добре вземи от някой познат, който ползва нещо качествено за да си сигурен какво се случва.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: