Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
cholev написа:
Аз серията винтоверти почи я завърших.
20в винтоверт го нямаш :-D
За аку перфоратор -
Без да съм зареждал, както си беше заредена батерията - общо 30 дупки средно по 60мм, бургия 6мм. от тях 20 в бетон.
После сложих батерията на 20 волтовия винтоверт.
За основната ми работа изцяло ми стига.
cholev - майстор
jekasus написа:
cholev написа:
Аз серията винтоверти почи я завърших.
20в винтоверт го нямаш :-D
.. .
Трай бе подстрекател :) . Малко ми требва :-D
jekasus - майстор
cholev написа:
jekasus написа:
cholev написа:
Аз серията винтоверти почи я завърших.
20в винтоверт го нямаш :-D
.. .
Трай бе подстрекател :) . Малко ми требва :-D
Съща батерия, както и за перфораторче, затова съм го вземал :-D
Ако избарат и саблен трион на 20 волта :-D
etconev - специалист
Колеги, да попитам нещо: кутиите на инструментите трябва ли да се пазят за гаранцията, че съм събрал един шкаф с кутии? По принцип за тези инструменти, които си нямат куфар, им купувам подходящ по размер пластмасов куфар за инструменти и си ги държа там, а празните картонени събирам. А, и още нещо... някой има ли тази машинка за заточване на свредла, тоя дето струваше около 50лв. е не онази за 5 дето се слага на дрелка. Върши ли работа, лесно ли се заточват свредлата?
kozl - майстор
Аз я пробретих. Понеже заточвам рядко и ми върши работа. Мисля, че няма консумативи за нея. Освен това нещо не уцелих как става номера с водача на бургиите, та ползвам без него.
bulhomes2 - майстор
etconev написа:
Колеги, да попитам нещо: кутиите на инструментите трябва ли да се пазят за гаранцията, че съм събрал един шкаф с кутии? По принцип за тези инструменти, които си нямат куфар, им купувам подходящ по размер пластмасов куфар за инструменти и си ги държа там, а празните картонени събирам. А, и още нещо... някой има ли тази машинка за заточване на свредла, тоя дето струваше около 50лв. е не онази за 5 дето се слага на дрелка. Върши ли работа, лесно ли се заточват свредлата?
Купувах я намалена от Кауфланд на 25-6 лева. Въпреки това я върнах. На шмиргела си ги точа много по-добре.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
etconev написа:
... кутиите на инструментите трябва ли да се пазят за гаранцията, ...
Да
renola - напреднал
Тъй, не се сдържах и тоя път на пустия му Уидъл :-D
След като си го купих, направо като луд с картечница подпуках новата си придобивка и това е резултата с бургия осмица от комплекта и дълбочина на пробиване около 7-8 сантима.
Първо надупчих ей тази буца, която не я разгледах мн. добре но ми заприлича на камък по- скоро отколкото на бетон. Тя ме "озори" и най-много - около 30 секунди:
Изображение
После този остарял армиран кол около под 20 сек.
Изображение
И за капак този бетонен капак /масивна бетонна плоча/ на някакъв колектор, пак около под 20 сек.
Изображение
В заключение - доволен съм от избора, надявам се да ми служи вярно машинката. Сета с принадлежности също ми хареса, че мога след като разпробия отвор да навия с бит винта във дюбела. За няколкото дупчици които направих (общо 5) заводския заряд падна с едно деление, но това не ме тревожи ама никак. За гаража и вкъщи ме устройва идеално. :supz:
Последна промяна от renola на нед окт 30, 2016 5:21 pm, променено общо 3 пъти.
juslen - специалист
Относно мини компресора. Да се има предвид следното видео:

https://www.youtube.com/watch?v=IQUmqJbvRR4

Не съм отварял моя, но вероятно това е причината да не иска или да стартира трудно, когато се пусне на гума с около 2атм. налягане.
fore - майстор
Аз ползвам един друг малък компресор купуван от М-комплект 33 за около 35- 40 лева . Той е доста по добре направен и има фенер от диоди отпред.
Важното е че още веднага го отворих и смазах с масло и грес, да има. Помпа от 2 бара нагоре без проблем. Абе ревизирах го отвсякъде.

-----------

Като ви гледам как се радвате и хвалите тоя акумулаторен перфоратор, вече се чудя дали не е по мощен от 1050 ватовият кабелен :?: :? :shock:

Оня едвам дупчи в тухла и мазилка, обаче тоя праска Гранити, Диамант и Корунд (Рубин). :prayer: Бреййййййй........ :?

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: