Нека намерим най-тънките цени.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Честито :-) , ама 2 минути го обикаля камерата, да го беше пуснал
mitko64 - майстор
Kirilpm написа:
mitko64 написа:
Какъв стандарт има между 3/8 и 1/2 вложки? Днес изрових 4 бройки, не стават на квадрати от двата стандарта. Шублера показва 12,2мм страна на квадрата, предполагам че е 7/16, но не съм чувал за такъв стандарт при вложките.
Най-вероятно са някой руски стандарт,най-лесно ще е да си одялкаш квадрат или да си направиш преходник мъжко женско към 1/2,върток за тях трудно ще намериш.
To има и върток, но е напъван с 1/2 вложки, та ръбовете ми са подбити. То 4 броя какво да ги правя, но едната е 16, а нямам такава в другите си комплекти.
nikolson - майстор
mitko64 написа:
Какъв стандарт има между 3/8 и 1/2 вложки? Днес изрових 4 бройки, не стават на квадрати от двата стандарта. Шублера показва 12,2мм страна на квадрата, предполагам че е 7/16, но не съм чувал за такъв стандарт при вложките.
7/16 e 11.1mm, по-скоро е 31/64=12.3. Иначе става много голям луфт.
vonder - напреднал
500-ватова ударна бормашина от ЛИДЛ
ВИДЕО: PARKSIDE PSBM 500 B3
vonder - напреднал
Стойка за бормашина от LIDL
ВИДЕО: Drill Stand POWERFIX Profi
ВИДЕО 2: PARKSIDE PSBM 500 B3 & Drill Stand POWERFIX Profi
Последна промяна от vonder на чет фев 11, 2016 8:26 am, променено общо 1 път.
savagebs - специалист
тази стойка за бормашина от лидъл е боклук, моята се пукна като е затягах, направена е от говнолин и има луфт
vonder - напреднал
savagebs написа:
тази стойка за бормашина от лидъл е боклук, моята се пукна като е затягах, направена е от говнолин и има луфт
Имаш гаранция и можеш да я върнеш.
Принципно не трябва да се прекалява със стягането.
И аз съм правил простотии в манията си всичко да бъде хванато яко во веки веков. :)
fore - майстор
Стойката е с куха колона и не е добра действително. На Спарки, която имам е с масивна колона, но струва 90 лева с менгемето по спомен, може и 120 да беше.
Даже чичото ми поръча да му купя такава преди време от Тшев и Галвин в София, че по Павликенско няма Спарки. :)

Та 120 лева, ама е стойка !
savagebs - специалист
по назад в темата колегата ме контритра че за 62евро няма бормашина е има за 69 :)
http://www.lidl.de/de/parkside-tischboh ... b2/p210822
но у нас сме по богати и плащаме повече почти на 100% съм убеден че преди я бяха пускали за 200лв тук
dpp - специалист
fore написа:
Стойката е с куха колона и не е добра действително. На Спарки, която имам е с масивна колона, но струва 90 лева с менгемето по спомен, може и 120 да беше.
Даже чичото ми поръча да му купя такава преди време от Тшев и Галвин в София, че по Павликенско няма Спарки. :)

Та 120 лева, ама е стойка !
Тя и на Спарки е една...гъне и изтърва , да не говорим за прецизността. А ако се натовари малко повече не става. Аз ги гледах тея на Лидла и на Спарки и на една Примоция в ОЛХ отнесох една Бош нова оригинална Стойка за бормашина DP 500. Е тва е стойка, нямам само менгеме ма засега и без него действам.. :lol:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: