Нека намерим най-тънките цени.
stonesour - специалист
специално в метро, маслото е от официалния вносител мотобул.
иначе аз купувам от германия през ибей. 5w40 за бмв-то и 10w40 за бравото на жената. цените там са малко по-ниски от тези на мотобул в редките моменти, в които последните пускат намаления. примерно, туба кастрол 10w40 5л. от ибей продавач с рейтинг 100 000+ излиза 45 лв с доставката, петицата е 60 лв. така че това е цената за големия пазар. ние просто сме малки и не сменяме маслото въобще или купуваме от лидл. за това тука 10-ката е по 80 лева, 5-цата 120 лв без намалението.

че има ментета, сигурно има. но не всичко на пазара е менте. виж ако купуваш от бг сайтове, може и на това да попаднеш.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
grizan1980 написа:
Аз след една публикация в ФБ смея да твърдя, че май в БГ няма нормално масло. Голям процент идвало от някакъв склад в Македония. Там се бутилирало масло всякакво ...... та незнам , ето и линка :
https://www.facebook.com/permalink.php? ... nref=story
Споко и уискита така и водки. Просто не се шашкай
mitko64 - майстор
monster18 написа:
Аз имам колонната бормашина от миналата промоция и съм много доволен от нея ;) а относно следващата промоция мисля да се заредя със комплекта от трите прави ъгъла и комплекта клещи според вас големи или малки ще са ?Хубаво е че пускат вече по на често инструменти ,защото съм изключително доволен от тях ама трябва да работя извънредно май хахаха то гидори то куфари сега пък друго ще ме убият у дома хахаха ама манията си е мания :D
Специално за гедоретата, тези умора нямат. За 15.02 в Германия, нов модел на 3/8 са приготвили http://www.lidl.de/de/powerfix-stecksch ... ig/p213489 .
monster18 - специалист
:D А да попитам за правите ъгли които ще взимам следващата промоция която идва някой знаели пластмасови ли са или от метал ?
mitko64 - майстор
monster18 написа:
:D А да попитам за правите ъгли които ще взимам следващата промоция която идва някой знаели пластмасови ли са или от метал ?
Алуминиево късо рамо с хоризонтална либела(от 5-те само на два показва щогоде верно либелата) и стоманено(не знам дали е неръждавейка, досега няма петна от ръжда, но предполагам е обикновена въглеродна стомана) дълго рамо. От петте само големият(70см) при мене не показва вярно. Не ми харесва разграфяването- вътрешната скала е в инчове, а на мене по- често ми се налага отвътре да меря.
fore - майстор
Оберката е супер. Лагерчетата на трите фрезера с такива пак са като ланшните- всяко е с различен луфт и ход. :mrgreen:
Понеже стои сгъната в кутията, а и пружините за тънички, та при разгъване леко потъва под собствената си тежест.
Ланшната имаше ли го този лек недостатък с пужинният механизъм ? Пак ли са тънички пружинките на А1-то ?
EDI - майстор
Пружините да не те тревожат, те са само помощни при настройка на дълбочината, а вероятно никога няма да ти се наложи да настройваш в разгънато положение.
mitko64 - майстор
На ланшната изключително паянтов, паралелен водач. От много тънка ламарина и се суче. Иначе мотора и е дуракоустойчив.
fore - майстор
Мотора е като от Формула 1, много добре фучи :mrgreen:, не видях да искри изобщо. Паралелният не съм го монтирал, но ми се струва масив.
monster18 - специалист
А комплекта клещи според вас малки ли са или с нормален размер ако някой ги има да сподели дали стават http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=35940

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: