Нека намерим най-тънките цени.
lov - майстор
sstefanov написа:
lov написа:
То са си зенкери ама и аз нали за това писах по горе. И аз ги диря че дори и свредлата. Не са зареждали в нашия магазин от тях. Карат вече дай да отбием номера че го има в брошурата.
То освен някой колега да се смили над нас и да праща.
Вчера им звънях по телефона и днес ми съобщиха, че артикулът е изчерпан.
Те това на телефона им с изчерпания артикул е заучена фраза. Миналата година нали ми въртяха същия номер с колонната бормашина. В Плевенския магазин беше налична а те ме лъжеха че вече била свършила. Управителя на нашия магазин се опита човека да я прехвърли че дори и на него му спретнаха някакъв номер и понеже е човек на място по някакъв начин успя да ми достави макар и по късно. Та даже не знам от къде докараха още няколко бройки. Писах по на зад в темата за разправиите. И за други неща ми въртяха този номер та съм спрял да им звъня. просто е загуба на време.
toolegittoquit - майстор
Lidl ми паднаха в очите значи. По-добре да си купя Спарки. Поне знам, че ще мога да я обслужвам извънгаранционно - ще има части и консумативи.
Virtex - майстор
sstefanov написа:
lov написа:
То са си зенкери ама и аз нали за това писах по горе. И аз ги диря че дори и свредлата. Не са зареждали в нашия магазин от тях. Карат вече дай да отбием номера че го има в брошурата.
То освен някой колега да се смили над нас и да праща.
Вчера им звънях по телефона и днес ми съобщиха, че артикулът е изчерпан.
Артикула не го е имало. Пуснаха го в онлайн брошурата, после я редактираха и я няма
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=960
В книжната може и да ги има нещата, но са ги махнали, мен това ми направи впечатление и питах по-рано. Не че ще ги купувам, защото нямам идея оберфреза как се ползва.
sstefanov - майстор
Другите свредла и замби, обаче, ги имаше.
Анонимен1
potrebitel22 написа:
sstefanov написа:
lov написа:
То са си зенкери ама и аз нали за това писах по горе. И аз ги диря че дори и свредлата. Не са зареждали в нашия магазин от тях. Карат вече дай да отбием номера че го има в брошурата.
То освен някой колега да се смили над нас и да праща.
Вчера им звънях по телефона и днес ми съобщиха, че артикулът е изчерпан.
Артикула не го е имало. Пуснаха го в онлайн брошурата, после я редактираха и я няма
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=960
В книжната може и да ги има нещата, но са ги махнали, мен това ми направи впечатление и питах по-рано. Не че ще ги купувам, защото нямам идея оберфреза как се ползва.
Зенкери имаше и в магазина в София, Младост 3 и в Перник на пазара. Не знам кога и какво са редактирали, но аз понеже имам други и не си взех.
fore - майстор
Относно Бушона- те са Мърлячи които искат само пари и нищо друго ! Лидл не е проблема.

Отделно няма сервиз които да продава части. Те ги влагат с цел да печелят от работата. А Бушона печели от "диагностика". Демек ако си знаеш проблема на у-то , те пак искат да го диагностицират за да им платиш и за това.
Абе мародери.
На мене ми гръмна светкавицата на фотоапарат Самсунг, купуван от Техномаркет отдавна, та видимо лентовият кабел беше се пробил. Но те пак искаха 18 лева за диагностика.

Та аз съм си купувал от сервизи части, за принтер - лентов кабел, но с триста зора.

А Лидл дава извън-гаранционна поддръжка до колкото знам.
mitko64 - майстор
Липсата на определени артикули според мене се дължи на предварително изкупуване от персонала за познати, още с отварянето на магазина. Случвало ми се е, когато купувах 18v винтоверт на разпродажба, първи спринтирах до щанда, грабнах 1 от изложените 6, отивам директно на касата и ми пускат касова бележка номер 5. Интересно кога минаха 4 клиенти, като бях първи.
Svetoslavoff1 - майстор
Svetoslavoff1 написа:
Мнение за мултитула от последната брошура?
Плахо да повдигна въпроса си, че 8-ми наближава.
kozl - майстор
Напълних се с лидрументи :roll: Някои от тех ползвал, другите не помня де съм ги пъхнал :?
Chefo77 - майстор
Svetoslavoff1 написа:
Svetoslavoff1 написа:
Мнение за мултитула от последната брошура?
Плахо да повдигна въпроса си, че 8-ми наближава.
Аз съм дал мнение малко по-напред, но за 280 модела.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: