Нека намерим най-тънките цени.
nikolson - майстор
mgbagera написа:
Трябва ми нещо с което да издълбая малка дупка в твърд материал. Материала е като на транзисторите и интегралните схеми. акъв инструмент ще ми трябва за тази цел ?
Стоматологични борчета. Има из продавалника.
monster18 - специалист
Да попитам този мултиинструмент лак от дърво може ли да маха освен блажна боя ?
Николай Николов - специалист
Оберфрезата е Ок за парите си, много непретенциозна и с достатъчно вибрации, за да ме откаже да я ползвам ръчно, затова ще бъде монтирана стационарно (което беше и първоначалния ми замисъл). Недомислица е, че бутона не може да се задържа в положение включено, без да трябва да си държиш пръста на него, но това лесно се превъзмогва със една свинска опашка.

П.П. Не схващам как и къде точно трябва да се сложи центъра за да се изрязват отвори :?
nbr - специалист
Това е от старата оберфреза. Не съм сигурен дали при новата е същото, но се надявам да е от полза
Прикачен файл:
IMG_20151220_144336.jpg
Николай Николов - специалист
Много благодаря, сега ми стана ясно. :-D Като я гледам снимката - като, че ли по-добре е направена старата фреза от тая дето държа в ръцете си. Някаква леко недодялана изглежда, и е прекалено лекичка за 1.2 киловата, ама ще си покаже като я напъна. :rock:
mitko64 - майстор
А ето го и дядо им http://www.amazon.co.uk/Parkside-Router ... B003ASPT7I . Иначе от миналогодишният модел имам две. Едната беше опожарена, представлява обгоряла топка пластмаса, а където са ръкохватките стърчат два кабела. Та като ги боднеш в контакта мотора фучи като нов. Явно двигателят е направен като хората, работи даже и електрониката за оборотите. Втората ми я подариха, но нещо не съм доволен, има повече луфтове от моята, а лагерчетата на два от фрезерите изпаднаха.
Фитилчо - майстор
Днес я разгледах в магазина, като я хванеш имаш чувството , че ти се е паднала от Лъки Бой за момиченце, ебаси смешната работа е тая фреза :-D
Virtex - майстор
В Лидл Смолян имаше някои от фрезите или там каквото бяха пуснали в промоция от тези аксесоарите за оберфрезата.
Случайно минавах и видях, че имаше повече неща като асортимент от примерно в Пловдив.

А самата оберфреза си е доста малка, като играчка е както отбелязаха :)
imarh - специалист
Някой купи ли акумулаторния мултишлайф/дремел от тази събота? Отзиви?
prascho - майстор
При купуване на колонната бормашина какво трябва да се гледа? - кой сегменти, какви луфтове? За минификси става ли?

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: