Нека намерим най-тънките цени.
kpenchev - специалист
Kirilpm написа:
За парите си са добри,като кусур тресчотките са с малко на брой зъби,ако ти трябва за по наврени места ще трябва да търсиш други.Особено за 1/4 е адски добра идея тресчотката да е с 72 зъба,понеже се предполага че ще работи в много завряни места без огромен напън.
Всички тресчотки на Лидъл са с 72 зъба и се задействат на 5 градуса. Единствено динамометричния ключ е с по-малко зъби - 24 мисля.
Недостатъците им са че:
А: имат луфтове, което се решава с пас шайби
Б: превключвателя за посоката е пластмасов, което в дълготраен план не е ОК, ама хоби инструмент ...
mgbagera - специалист
В четвъртък се обадих да ми запазят 2 разклонителя и те ми казаха че се пазят 3 дни считано от днес. Попитах дали може да се запазят до другата седмица (сегашната) и отговора им беше НЕ. Въпреки това днес ми се обадиха че все още пазят разклонителите :prayer:



П.П: Назад в темата се обсъждаше някакъв тече шоколад който бил много хубав и на добра цена. За Нутелата която е от днес ли става въпрос ?
Здравейте!
Само да спомена за оберфрезата, че предишната е на производителя Компернас, а сегашната е на Гризли. Не видях осезаема разлика в качеството, само където е с по-стабилна скала за дълбочината и по-малко фрезери. И двете са като детски играчки, но за начинаещи биват.
Иначе днес във Варна имаше намалени рендета по 39 лева... 100% са връщани машини, но пък работят и с 3 години гаранция. Взех си още едно, защото първото го застопорих на маса и така...

Поздрави!
jekasus - майстор
Туй мултикътър било хубава играчка, в бързината да го пробвам си заносах стара дървена закачалка :-D
Chefo77 - майстор
Хайде в събота налазвайте пендулата за 135 пари...
vasko9999 - специалист
Chefo77 написа:
Хайде в събота налазвайте пендулата за 135 пари...
С тия 12 сантиметра дължина на рязане една дъска ламинат не можеш да отрежеш,освен ако не въртиш дъската.Май е по добре да се изчака тоя с изтеглянето,по спомен имаше 40 см. дължина на рязане,което е повече от задоволително.Но пък той беше и по-скъпичък- 219лв.Та всеки сам да си прецени.

Прикачен файл

270413_03_f.jpg
Последна промяна от vasko9999 на пон фев 08, 2016 10:24 pm, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
Че тя не е за ламинат. Тя е за дъски, первази, паркет ...
vonder - напреднал
DartS написа:
Иначе днес във Варна имаше намалени рендета по 39 лева... 100% са връщани машини, но пък работят и с 3 години гаранция. Взех си още едно, защото първото го застопорих на маса и така...

Поздрави!
Има ли начин чрез някой да си поръчам ел. ренде щом ги има във Варна? Аз съм от Силистра.
Последна промяна от vonder на пон фев 08, 2016 10:32 pm, променено общо 1 път.
mgbagera - специалист
Тази вечер в Монтана имаше намалени на 30% свредла от миналата седмица. Не им знам имената но ако някой се интересува и покаже снимка ще ги позная.
Мултиинструмента не беше пипан. Цялото пале си стоеше недокоснато.
vonder - напреднал
Ето и едно видео на винтоверта, който си взех от Румънски Лидл.
PARKSIDE PABS 12 B2
Последна промяна от vonder на вт фев 09, 2016 9:26 am, променено общо 1 път.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: