Нека намерим най-тънките цени.
dim4ev - помощник
На 1л бензин 25 гр. Масло слагам червено,двутактово от щилката на баща ми.
Значи да не бързам да я връщам.ще притегна гарнитурата и пак ще пробвам. =D>
fore - майстор
Точно така колега и си ти. :wink: 25унгерица на литър, притягаш.............

А и щом маже ауспуха, значи има масло в сместа и няма да блокираш мотора. :lol: :mrgreen: Това в кръга на шегата.

Мога да ви дам да пробвате този комби прибор на моята Вила. Два мецеца не бях косил и не бях пръскал.
Шведката изяде 2 метровият папура с 4 лъчевият диск и после дооформи прическата с кордата. 1 декар. Ако тази комби коса издържи на това .............. :mrgreen:

На Шведката нищо и нямаше, но на мене ми се ева мамата.............
-----------

Дайте малко параметри и техническа инфо за тоя Настолен циркуляр. С какъв редуктор беше, мотора какъв, ремъци ролки и тнт. :mrgreen:

Може и да ме изкуши ако цената му е тарикатска.

http://www.lidl-service.com/static/1784 ... 460_BG.pdf

http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 02000%20B2
resistbody - майстор
Някой запазвал ли е уред от промоция(мисля бях чел че има такава възможност), имам човек който да ми го вземе в Събота, но няма как да е сутринта а по обед.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
resistbody написа:
Някой запазвал ли е уред от промоция(мисля бях чел че има такава възможност), имам човек който да ми го вземе в Събота, но няма как да е сутринта а по обед.
Няма никаква логика да има такава възможност
jekasus - майстор
Има такава възможност, само че не помня как става. :-D
Трябва да си поговориш със управителя на магазина.
mgbagera - специалист
Аз съм си запазвал 2-3 пъти по телефона. Обаче можеш да го запазиш едва след 24 часа.
Примерно ако днес е пусната промоцията то тогава най рано утре можеш да си го запазиш.
fore - майстор
Запазва се само когато продукта е наличен вече. Преди това не може. Освен това само по усмотрение на Управителя в конкретният магазин става това. Аз в този централният магазин до банята не можах да ги накарам да ми запазват. Явно понеже бързо им купуват нещата и затова не запазват.
Та отивам в кварталният и вземам машината и я оставям в офиса им да чака.

По телефона може само да разбереш къде има наличен артикул и евентуално да ти го запазят при желание. Но пак трябва да е вече пуснат за продажба.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
mgbagera написа:
Аз съм си запазвал 2-3 пъти по телефона. Обаче можеш да го запазиш едва след 24 часа.
Примерно ако днес е пусната промоцията то тогава най рано утре можеш да си го запазиш.
Ако отида в магазина, в деня на промоцията и има запазени бройки и не продават, нали ше ги взривя :lol:
fore - майстор
n_a написа:
mgbagera написа:
Аз съм си запазвал 2-3 пъти по телефона. Обаче можеш да го запазиш едва след 24 часа.
Примерно ако днес е пусната промоцията то тогава най рано утре можеш да си го запазиш.
Ако отида в магазина, в деня на промоцията и има запазени бройки и не продават, нали ше ги взривя :lol:

Бе ти можеш и да се самовзривиш в тон с модата на тероризъм. :lol: Но запазеното е запазено точно защото не е изложено за продажба в магазина.
Така че ще ти се наложи първо да придобиеш способности на Гадател и второ да натрупаш опит от събратята в Сирия със взривовете. :lol: :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
fore написа:
... Но запазеното е запазено точно защото не е изложено за продажба в магазина.
...
Да бе, цялата работа е въпрос на лични отношения и не е услуга "запазване" :-) За какво изобщо го говорите. Който много го напъва да си отива в личния магазин, да прави управител или друг подходящ, Свой човек и така

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: