Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Специално за FORE - свързано с един стар спор - от 29.09 пускат един комплект на Sanitas за маникюр и педикюр. Та в този комплект има един камък да шкурене на пети и един специално за вроговяване на кожата - на снимката е най-десния. Върши страхотна работа! Взехме такъв комплект преди 2 или 3 месеца, нещо останало от някаква промоция, жената много използва другите приставки за маникюра си. Та може да направи хем подарък, хем за себе си да го използва.
fore - майстор
Чак пък спор. Просто питах дали има останали някъде от ел пилите за мазоли. После пуснаха подобни и в Каъфлант. Но аз вечв бях купул намалена на Шоу.
И тя ми е малко слаба, но върши работа. В сравнение с нея тия от Лидл са като играчки.
А точно този комплект малко ми прилича на дремел а не на пила.
Абе оня ден си полирах нещо на капака на колата и съседа ме подсети че с него ефекта ще е най добър. Има мощност. А може и с флекса на батерия да не ми се пречкат кабели разни. :lol:

----
Лидлският инвертор е като зарядно за кола. Много манечка кутиика. Къде са му транзисторчетата и вентилаторчето :? :shock:
Последна промяна от fore на съб сеп 24, 2016 11:35 pm, променено общо 5 пъти.
Chefo77 - майстор
Не се бъзикам, и аз си взех на Шол - никаква работа не върши! За пети става, но да не се натиска - натиснеш ли го - спира. Това животинче от поста ми е на ток и няма спиране. Замирисва на гадно, запарва ти на вроговяването, но не спира. Повярвай ми, заслужава си!
fore - майстор
Вярно е че спира Шолската ако се натисне.
Ако това е на ток може и да е яко щом казваш.
Avas_co - майстор
koveslav написа:
Avas_co написа:
cholev написа:
Едните бяха 3.2 другите 2.5 затова и различни цветове но чукча не читател чукча писател
Чолев, баш тая чукча си е добър читател, и не че нещо, ама имаше електроди с еднакво сечение и с различна кутия, и различен цвят на обмазката.Я, вземи се разходи до някой друг магазин и виж дали еднакви електроди имат разлика в цвета на обмазката за различните размери.
Важното е, че никъде на тия измишльотини не пише ясно на какво напрежение работят( право или криво), нито на какъв ток.
Само за сравнение - кутия Вежен или Норд, която е 5 килограма е на цена от 25-26 лева, та ако искаш можеш и сам да посмяташ.
Тези електроди са специализирани за техните инвертори и инверторите са специализирани за такива електроди.....Жениш се за Лидъл и това е.Обаче и железата трябва да си купуваш от тях,иначе работата пак няма да стане. :D (гледай майтап да пуснат и винкели)
А разни Бьолер,Есаб и т.н. има още мнооооого хляб да ядат,докато стигнат качеството на Лидъл.....
К... нали се сещаш, че тия неща ги пиша, че да не се подхлъзнат и други шматки.
fore - майстор
:-D :lol: Шматки :prayer: и тази седмица промоции за Лидл шматките.....
cholev - майстор
на електродите пише: променлив ток или минус на електрода.
Avas_co - майстор
Чолев сега трябва да ходя да ти снимам едната кутия ли ?
Да на две от кутиите имаше някаква дебилна картинка по-която след известно чудене да се сетиш, но на едната кутия няма никой, освен глупостите за заваряване на корабни стомани и разни други фантасмагории, от скромност са пропуснали само реакторите на АЕЦ.
За мен тия са взели клиентите си за пълни будали.
Чолев и ти ли се наигра да си вземеш от тия вълшебни електроди- опаковани като моливи ?
Ако искаш на лични да ти пусна координати да си вземеш за 10 лева кутия 2,5 кг. с добри електроди.
agj - майстор
cholev написа:
на електродите пише: променлив ток или минус на електрода.
Да точно това пише.И аз ги гледах.Но знаеш ли какво означава това?
Най интересното ми беше защо са наречени универсални.Търсих някъде по опаковката да е обяснено защо са универсални или поне какъв тип са.Но не можах да намеря обяснение.Стигам до извода че универсалността на електрода се изразява в това че може да бъде ползван за всички елктрожени продавани в Лидъл. :lol: И понеже са унивирсални следва че трябва и да са по скъпи от обикновиния Вежен. :-D
fore - майстор
Драмата с тия електроди е голяма.

Най прости рутилови електроди някакви.....

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: