Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
grizan1980 написа:
Заредих я , но уви не тръгна повече. Само диода за светлината мигаше по малко.
За да се почустваш по-спокоен, на сините бошове също ключове не държат...
grizan1980 - специалист
Много ми се искаше да го разглобя , но се спрях , да не каже някой нещо и да не ми уважат гаранцията.
gogosto - специалист
grizan1980 написа:
Много ми се искаше да го разглобя , но се спрях , да не каже някой нещо и да не ми уважат гаранцията.
Да те "успокоя" аз чакам вече 23 дни за гаранционна поддръжка на електрическо мече и вече се изнервям от чакане. Май целта е да минат 29 дни и тогава ще се обадят. Може и да е по правилата, ама някак ме дразни това тромаво отношение.
Chefo77 - майстор
Няма да дразня за гаранционното обслужване, само ще кажа: ТОРМОЗ му е майката!
kolcho - специалист
gogosto написа:
аз чакам вече 23 дни за гаранционна поддръжка на електрическо мече и вече се изнервям от чакане.
Що, бе, ти нали се кефеше на тези неща?
:wink:
wanderer - специалист
там някъде - на края на гаранцонния срок звънят. и аз се поблазних преди, и си купих делташлайф от лидл за една бъдеща работа. като го купих го пробвах в къщи за минута две, и после след два месеца някъде като ми потрябва. работи още 2 минути, взе да издава звук на умиращ колекторен мотор, и до там. та дадоха ми нов, но по скоро съжалявам за тази покупка отколкото да се радвам. въпреки че го замениха. много шумна и небалансирана машина. не знам дали е шлайф, но от мощните вибрации в ръцете със сигурност е вибро.
etconev - специалист
mupk0 написа:
Някой случайно да има от звездогаечните автоматични ключове ? Гледам ги и им се чудя..много меки нещо ми изглеждат,а са добри за цената си.
Аз си ги взех и за сега съм доволен. Яко натягах едни болтове и издържаха. Може и да изглеждат меки или като детски играчки, но са си бая тежички и стабилни. Е, за автоработилница може и да не стават, но за домашна употреба, личното ми мнение е, че вършат добра работа.
gogosto - специалист
kolcho написа:
gogosto написа:
аз чакам вече 23 дни за гаранционна поддръжка на електрическо мече и вече се изнервям от чакане.
Що, бе, ти нали се кефеше на тези неща?
:wink:
Много обичаш да опонираш, но на мен ми минаха нервите за дефекта на мечето ми и отдавна забравих за неприятностите които ми причини то. (бързо забравям лошите неща :) ) . Просто чакам да видя какво решение ще вземе лидъл сега- все още нямам резултат от сервиза им.
kolcho - специалист
gogosto написа:
Много обичаш да опонираш, но на мен ми минаха нервите за дефекта на мечето ми и отдавна забравих за неприятностите които ми причини то. (бързо забравям лошите неща :) ) . Просто чакам да видя какво решение ще вземе лидъл сега- все още нямам резултат от сервиза им.
Точната дума не е "опонираш", а "шегуваш", но това няма как да се обясни на хора без достатъчно чувство за хумор! Гледам, че Лидъл добре се грижи за нервите ти - първо с качеството на мечето, а след като съвсем бързо / само за няколко седмици/ ти минаха ядовете - грижата е прехвърлена на отличния им сервиз!
Успех в ядосването :wink:
Green_label - помощник
Как ви се струва машинката за заточване на вериги?
Омръзнало ми е да нося веригата при точилари, а пък с пилата не се справям достатъчно добре :mrgreen:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: