Нека намерим най-тънките цени.
kolcho - специалист
Само да отбележа, че тук се заформи великолепен разговор за това как самосиндикално се ремонтират инструменти на Парксайд / също като профи, но много по-евтини, нечупещи се, с най-добра гаранция и сервиз в БГ/, купени преди седмица. Поучително. И разсмиващо!
:lol:
Наздраве :partyman:
cholev - майстор
Никой се не хвали. Ще трябва пак аз. :-D . Айде отивам да сглобявам стационарния. :rock: :supz: . Не първо ще пия бира пък после сглобяването :drinkers:
zz_stefanov - майстор
kolcho написа:
Само да отбележа, че тук се заформи великолепен разговор за това как самосиндикално се ремонтират инструменти на Парксайд / също като профи, но много по-евтини, нечупещи се, с най-добра гаранция и сервиз в БГ/, купени преди седмица. Поучително. И разсмиващо!
:lol:
Наздраве :partyman:
Въпреки, че имам няколко, така е :)
Не бих се хвалил с тях :)
fore - майстор
Абе на правилната страна го отвивам ! Мисля болта беше обратен, а патрона нормална резба.

kolcho няма какво да иронизираш.......... Аз не ремонтирам а исках да сменя патрона !!! А точно тази машина е много жилава !!!

Има и калпави машини на Фирмата, но има и добри.
А който може да си ремонтира сам нещата е много по добре. За другите има сервиза на Лидл !!!
cholev - майстор
Да не ми се скарат горните коуеги, че се хваля с парксайд, затова само снимка, Разширителите на плота не са монтирани понеже още не съм и намерил място.

Изображение
gnt69 - майстор
Със здраве да я ползваш, гледам и бира дали. :partyman:
fore - майстор
Понатам и аз мисля да взема една такава маса. Сега и пералня за вилата ще купувам та....


Чолев дай отзиви как работи циркуляра.
Ти за какво ще я ползваш ? Какво ще режеш ? Дърва за огрев които са нарязани предварително на дребно може ли да се режат на по ситни за печка ?
Дават я за дълбочина до 75мм. Така ли е ?

Едма от Ейнхелските е до 85мм.
fore - майстор
По натам и аз мисля да взема една такава маса. Сега и пералня за вилата ще купувам та....


Чолев дай отзиви как работи циркуляра.
Ти за какво ще я ползваш ? Какво ще режеш ? Дърва за огрев които са нарязани предварително на дребно може ли да се режат на по ситни за печка ?
Дават я за дълбочина до 75мм. Така ли е ?

Една от Ейнхелските е до 85мм.
cholev - майстор
fore написа:
По натам и аз мисля да взема една такава маса. Сега и пералня за вилата ще купувам та....


Чолев дай отзиви как работи циркуляра.
Ти за какво ще я ползваш ? Какво ще режеш ? Дърва за огрев които са нарязани предварително на дребно може ли да се режат на по ситни за печка ?
Дават я за дълбочина до 75мм. Така ли е ?

Една от Ейнхелските е до 85мм.
fore, Довечера ще преправям една маса в беседката и ще ползвам циркуляра. Като начало доста е шумен (108дб пише на него), но не знам как е при другите. Иначе в сравнение с ейнхела за 380лв, който май ти бе дал по напред в темата, има и заден разширителен плот, диска е 254 мм(ейнхела 230) и има бай-лазар (за ейнхела не съм сигурен). Масата за разлика от мнението написано по рано от колега че е кекава, е много стабилна и добре конструирана. От ейнхела, за който говоря, разликата е, че е с допълнителни напречни греди в основата.
Дърва за огрев на твоя отговорност. Пише, че кръгли дърва не се режат. Аз бих ползвал сабления трион.
fore - майстор
Абе не е за кръгли дърва, но ..... Брадвата или хидравлична цепачка.

Моторите на Парксайта са си по шумни.
Оня циркуляр на Ейнхел който гледах е на промоция в момента и е 100 лева надолу. Но е с един диск и ПВЦ кожух. Няма заден разширителен плот само и е леко по нисък. Диска му е 250мм. При 90 градуса реже на 85 мм височина.

В нашият Лидл е останал само споменат и табелката с цената за Циркуляра ! :lol: Явно се харчи и са били 3 броя сигурно.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: