Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Shift написа:
За мен да, пък и на тази цена... Всъщност те всички мултитулове са почти еднакви, затова специално при тях мисля няма нужда са се робува на марки.
Да речем, че нямат нищо общо тууловете на различните марки. Все едно да кажеш, че всички автомобили са еднакви - 4 колела, волан, седалки ... няма нужда да се робува на марки, Дачия, Мерцедес - все тая. :wink:
Иначе лидлските си заслужават парите!
yasmania - напреднал
Lidl Варна - Зеленчукова борса, в 8 часа имаше 10 прахосмукачки, над 10 мулти тулове акумулаторни и 2 бр. 3в1 машинки.

Нищо друго, от необявените в бошурата артикули, не ми направи впечатление да са изкарали или да е на добра цена.
Shift - специалист
Chefo77 написа:
Shift написа:
За мен да, пък и на тази цена... Всъщност те всички мултитулове са почти еднакви, затова специално при тях мисля няма нужда са се робува на марки.
Все едно да кажеш, че всички автомобили са еднакви - 4 колела, волан, седалки ... няма нужда да се робува на марки, Дачия, Мерцедес - все тая. :wink:
Да, зависи за какво ги ползваш. Според теб ако ми трябва кола да ходя до лозе един път в седмицата дали няма да изглеждам нелепо с Мерцедес? :roll:
cholev - майстор
Некой дърт 190Д си е баш за лозе :-D
gogyto - специалист
Тези прахосмукачки как са?
Днес бая се чудих дали да не взема една.
fore - майстор
Смукат ............ :)
Shift - специалист
В нашия Лидл в 17ч днес вече нямаше и помен от прахосмукачки. :rolleyes:
jekasus - майстор
При нас преди обед вече нямаше, та останах без нея...
Valyo68 - специалист
Доволен съм от покупката на прахосмукачката! Сутринта 8.00, в Горна Оряховица имаше цяло пале. За 20 минути отнесоха поне 15 бройки, жените как ги грабят :-), не е истина. Не бяха отваряни, едва я извадих от кашона, всичко подредено, опаковано, без следи от интервенции! :supz: Очаквах да е шумна, но уви. :rock: Ще върши работа си мисля. За разлика от тях, фрезите смях в залата. До една претаковани и даже с липси на фрезери, но гледах и за тях имаше пътници. Друго не съм гледал. Сега да попитам, а филтри, торби, откъде?
cholev - майстор
И старото отнесе една прахосмукачка. Другите неща ги имам :-D

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: