Нека намерим най-тънките цени.
Valyo68 - специалист
agj, отговарям с леко закъснение. Има, има, всичко си има и за този модел на прахосмукачката. Влязох в кварталната бакалия, показах хартиеният филтър и момчето като скокна и ми даде 3 торби+ 2 микрофилтъра за космическата сума от 5.79лв. Да вярно по малки са, модел: Т106 на Nitec, но това не попречи да наредя холния паркет на дъщерята 30 квадрата и да почистя перфектно след себе си! Следва, да се обадя в някоя от гореспоменатите 2-3 фирми и поръчам точният модел торби за прахосмукачката. Оригиналният, ще стои девствен, завинаги! Жената мина апартамента и каза че надигала мокета, внучето на годинка и половина постоянно се бори с нея, веселба! Какво повече му трябва на човек? Суджук цвърчи на скарата, червено винце в каната, ще я полеем, че след 2-3 месеца, пак да свърши работа! И те така, наздраве и благополучие през 2017г. Ако има нещо неясно, чудно или смешно, питай agj? :supz:
Virtex - майстор
Valyo68 написа:
всичко си им... модел: Т106 на Nitec
Това до колкото разбирам са само торбите. Номер на филтър има ли или трябва на място ?

Че съм натоварен с осигуряването на материали за подобна (ако не и същата) машина и да знам какво и къде да търся...
agj - майстор
Valyo68 написа:
Ако има нещо неясно, чудно или смешно, питай agj? :supz:
Радвам се че си намерил отговор на въпросите които сам си зададе!Остава обаче да ми е чудно и смешно ,защо трябва да се търсят и поръчват консумативи от други фирми след като Лидл е не само търговец ами и собственик на тая марка ,а не осигурява консумативи за продаваните машини!Странна търговска политика :?
Valyo68 - специалист
potrebitel22 ,Номера който съм закупил е компромисен вариант които става, относно торбите! Още съм на първата и ми изглежда празна! :-) agj, радвам се, че си разбрал, че сам съм намерил отговорите на самозададените от мен въпроси, за което благодаря! [-X
Цената колега agj е ценообразуваща, затова търся изход от окаяното положение в което съм изпаднал! Ако имах 40лв. в горница защо да не ги дам за въпросният Керхер, нима Парксайда е по малък китаец от него? Даже е по голям:-) Както и да е! Върши работа, тиха, надига мокети, и пак, както и да е. Лидл осигурява консумативи, но цената..., ех тази цена! Ще ползвам машинката в близките 3 месеца още един път, след още 7 месеца пак един път! Е колега, какъв трън ти са в очите тези 83 лв. Ако имаш информация и можеш да помогнеш на колеги с торби и филтри пиши, щото до тук +- си е спам! :?
agj - майстор
Valyo68 написа:
Лидл осигурява консумативи, но цената..., ех тази цена! ===Ако имаш информация и можеш да помогнеш на колеги с торби и филтри пиши, щото до тук +- си е спам! :?
Нямам информация!А ти имаш ли информация къде в Лидъл има консумативи за продаваните от тях машини? Щото аз не съм видял щанд или рафт на който да се продават ....а ходя редовно!Купувам предимно хранителни продукти. Ако купувам машини винаги много добре обмислям покупката!За де няма след това закупване на консумативи в компромисен вариант който става.....!!!Именно на това исках да обърна внимание!
profesionalist_wood - майстор
agj написа:
Valyo68 написа:
Лидл осигурява консумативи, но цената..., ех тази цена! ===Ако имаш информация и можеш да помогнеш на колеги с торби и филтри пиши, щото до тук +- си е спам! :?
Нямам информация!А ти имаш ли информация къде в Лидъл има консумативи за продаваните от тях машини? Щото аз не съм видял щанд или рафт на който да се продават ....а ходя редовно!Купувам предимно хранителни продукти. Ако купувам машини винаги много добре обмислям покупката!За де няма след това закупване на консумативи в компромисен вариант който става.....!!!Именно на това исках да обърна внимание!
Ами в сервиза на лидъл,,Бушона,, http://www.bushona.com/
jekasus - майстор
profesionalist_wood написа:
А ти имаш ли информация къде в Лидъл има консумативи за продаваните от тях машини?
В книжката към инструмента има каталожни номера на части и телефон на сервиза.
Друг е въпроса, дали ги имат в наличност...
agj - майстор
jekasus написа:
В книжката към инструмента има каталожни номера на части и телефон на сервиза.
Друг е въпроса, дали ги имат в наличност...
Точно това намирам като информация и в горепосочения сайт...
Моля да имате предвид, че не можем да предложим резервни части и консумативи за всички уреди Parkside и SilverCrest.

Моля да имате предвид, че посочените марки са запазени марки на съответните производители.

Итака клиентите на Лидъл са поставени в позиция -оправяй се сам ,както можеш !
Аз искам след като закупя даден уред от марките на Лидъл за който са необходими консумативи,да мога да ги намирам там, а не да обикалям и да търся от къде и как да си набавя!
Avas_co - майстор
Последно някой да се е докопал от някъде до филтър за тия прахосмукачки ?
joroantonov - специалист
agj написа:
jekasus написа:
В книжката към инструмента има каталожни номера на части и телефон на сервиза.
Друг е въпроса, дали ги имат в наличност...
Точно това намирам като информация и в горепосочения сайт...
Моля да имате предвид, че не можем да предложим резервни части и консумативи за всички уреди Parkside и SilverCrest.

Моля да имате предвид, че посочените марки са запазени марки на съответните производители.

Итака клиентите на Лидъл са поставени в позиция -оправяй се сам ,както можеш !
Аз искам след като закупя даден уред от марките на Лидъл за който са необходими консумативи,да мога да ги намирам там, а не да обикалям и да търся от къде и как да си набавя!
Консумативите повечето са им бошовски, така че може да се търси при дистрибуторите на Bosch. За такера който имам стават и скоби на Novus въпреки че оригинала е Bosch.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: