Нека намерим най-тънките цени.
Има ли начин чрез някой да си поръчам ел. ренде щом ги има във Варна? Аз съм от Силистра.[/quote]

Сигурно има, но дали е останало нещо в магазина? Бяха 6-7 [-o<
atanasov2004 - специалист
Само за инфо - в Димитровград мултитъкъри и оберфрези колкото си искаш, има и доста залежали неща....гледам народа налита повече на свинския врат без кост и на намалената пастърва :-D
kr1100 - майстор
vonder написа:
DartS написа:
Има ли начин чрез някой да си поръчам ел. ренде щом ги има във Варна? Аз съм от Силистра.
Moга да купя. Следобяд към 15 часа минавам оттам наблизо.
Svetoslavoff1 - майстор
Малий, жената ме взена балон - та мултикътър, та принадлежности към него, та ъгли, че ми омръзна да ги разнасям от вилата до нас и ремонта на сина... Та нямам и очи да я спра, ако понечи да си купи нещо излишно според мен :)
Kirilpm - специалист
kpenchev написа:
Kirilpm написа:
За парите си са добри,като кусур тресчотките са с малко на брой зъби,ако ти трябва за по наврени места ще трябва да търсиш други.Особено за 1/4 е адски добра идея тресчотката да е с 72 зъба,понеже се предполага че ще работи в много завряни места без огромен напън.
Всички тресчотки на Лидъл са с 72 зъба и се задействат на 5 градуса. Единствено динамометричния ключ е с по-малко зъби - 24 мисля.
Недостатъците им са че:
А: имат луфтове, което се решава с пас шайби
Б: превключвателя за посоката е пластмасов, което в дълготраен план не е ОК, ама хоби инструмент ...
Моята е някакво огромно изключение от правилника,взех я в комплект с битове миналата седмица като си мислех че е тресчотка с отвор за битове,а се оказа че използва преходник 1/4 към шестрограм.Та изключението има 24 зъба(току що ги броих) и метален превключвател,а луфтовете са съвсем приемливи ако става въпрос за аксиалния луфт на квадрата.
kpenchev - специалист
Kirilpm написа:
Моята е някакво огромно изключение от правилника,взех я в комплект с битове миналата седмица като си мислех че е тресчотка с отвор за битове,а се оказа че използва преходник 1/4 към шестрограм.Та изключението има 24 зъба(току що ги броих) и метален превключвател,а луфтовете са съвсем приемливи ако става въпрос за аксиалния луфт на квадрата.
Всъщност си прав, поста ми звучеше сякаш съм последна инстанция, за което се извинявам :crazy: , а всъщност имах предвид тресчотките в "гедоре" комплектите или тези продавани отделно в Лидл (има комплект 1/4 + 3/8 и отделно 1/2 ~ 17лв по спомен). Изглежда в комплект с битове са други, 24 зъба за 1/4 тресчотка са малко предвид, че тя не е силова и евентуално ще бъде ползвана в тесни места.
Иска ми се Лидл да пуснат ударна отвертка, динамометрична отвертка ...
mitko64 - майстор
Какъв стандарт има между 3/8 и 1/2 вложки? Днес изрових 4 бройки, не стават на квадрати от двата стандарта. Шублера показва 12,2мм страна на квадрата, предполагам че е 7/16, но не съм чувал за такъв стандарт при вложките.
Kirilpm - специалист
kpenchev написа:
Всъщност си прав, поста ми звучеше сякаш съм последна инстанция, за което се извинявам :crazy: , а всъщност имах предвид тресчотките в "гедоре" комплектите или тези продавани отделно в Лидл (има комплект 1/4 + 3/8 и отделно 1/2 ~ 17лв по спомен). Изглежда в комплект с битове са други, 24 зъба за 1/4 тресчотка са малко предвид, че тя не е силова и евентуално ще бъде ползвана в тесни места.
Иска ми се Лидл да пуснат ударна отвертка, динамометрична отвертка ...
За какво да се извиняваш,неведоми са пътищата на китайското производство :lol: Аз чакам да пуснат комплект гедоре 1/2 идеално ще дойде за колата,много харесвам куфарчетата на лидълските инструменти,удобни са и носят на бой.Преди малко разглобих тресчотката,разбира се не са се минали да подложат шайби,нито са се минали да сложат някаква грес,но материала изглежда качествен при все че доста работа отметна без никаква смазка а вътре и следа от стружки няма.На снимката е така както я отворих,няма дори грес да се оцапаш :? :lol:
Изображение
Kirilpm - специалист
mitko64 написа:
Какъв стандарт има между 3/8 и 1/2 вложки? Днес изрових 4 бройки, не стават на квадрати от двата стандарта. Шублера показва 12,2мм страна на квадрата, предполагам че е 7/16, но не съм чувал за такъв стандарт при вложките.
Най-вероятно са някой руски стандарт,най-лесно ще е да си одялкаш квадрат или да си направиш преходник мъжко женско към 1/2,върток за тях трудно ще намериш.
vonder - напреднал
Лидълският ръчен циркиляр си намери мястото. ;)
ВИДЕО: PARKSIDE PHKS 1350 A1

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: