Нека намерим най-тънките цени.
mitko64 - майстор
О, да гяволеят се нашенци, спряха двата български ръчни циНкуляра, и сега са само китайци. Пуснали са някакъв дремел, корпуса му близнак с Райдери и Фермове, иначе цени търсят.
jekasus - майстор
Винтоверта е одобрен на първо четене, реално погледа ще е след година/демек дали ще държи батерия/ - монтаж на 30 контакта и ключове/този тип винтоверти са тежки за това, май ще чакаме 10.8 :-D / стотина винтове 60х4мм в греди и кофражен шперплат/нищо, че съм фаянсаджия и съм далеч от дървото :-D / реално дребна работа, но съм доволен засега... Май ще поръчвам още една батерия за да съм спокоен напълно.
За черния петък на Емаг - можех да го изчакам и да си позволя дювалта, ама сервиз после?...
prascho - майстор
Сервиз при Николай :).
EDI - майстор
Девалтската гаранция е международна, мисля.У нас вече си има сервизи.
mitko64 - майстор
jekasus написа:
Винтоверта е одобрен на първо четене, реално погледа ще е след година/демек дали ще държи батерия/ - монтаж на 30 контакта и ключове/този тип винтоверти са тежки за това, май ще чакаме 10.8 :-D / стотина винтове 60х4мм в греди и кофражен шперплат/нищо, че съм фаянсаджия и съм далеч от дървото :-D / реално дребна работа, но съм доволен засега... Май ще поръчвам още една батерия за да съм спокоен напълно.
За черния петък на Емаг - можех да го изчакам и да си позволя дювалта, ама сервиз после?...
За година, две не би трябвало да създава ядове батерията. От наблюденията ми от модела PABS 18- Li B2 батериите изкарват 3- 4 години. Навремето(2013г) купих два броя и батериите им бяха от 08.2011г. На единият се скапа миналата есен, а на моят преди два месеца батерията- не държи заряд и няма мощност. Добре че купих резервни 1,5 Ah от модел В4.
hricava - специалист
Седя си аз в гаража бе гледам в съседния гараж, направен на офис, отскоро с нов наемател идва този, който има сервиз на Спарки в Ловеч и влачи кашони с части. Заглеждам се надписа на фирмата ми е непознат и питам собственика какъв му е наемателя, че този от сервиза на Спарки виси там. Оказа се че това са някакви поляци, поели дистрибуцията на резервни части на Спарки за България или поне така ми го обясни и наште кавали вместо те да си останат със собствена дистрибуция ги дали на тия и купуват частите през Полша! Тоест те пак от Китай вероятно идват, но... Та ще поразпитам може ли да се взимат единични бройки части от тях без да се минава през сервизите на Спарки..
mitko64 - майстор
Отдавна ги отебах сервизите на Спарки. Сега поръчвам части и ремонтирам при Пламен и Вальо на битака всяка събота. Имат и сергия(барака) на Илиянци.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
hricava написа:
..... Оказа се че това са някакви поляци, поели дистрибуцията на резервни части на Спарки за България или поне така ми го обясни и наште кавали вместо те да си останат със собствена дистрибуция ги дали на тия и купуват частите през Полша! Тоест те пак от Китай вероятно идват, но... ....

1998 Дружеството е регистрирано за търговия с акции на Българска Фондова Борса - София
...........
1997-2012 Инвестиции в размер на 35 милиона Евро
2013-2015 Инвестиционна програма за 8 милиона Евро
Та, длибоката ми мисъл е, че Спарки ооотдавна не са "нашите" и като всеки нормален бизнес си гледат финансовия интерес. Познавам достатъчно много нашенски мързеливи и/или глупави дистрибутори и доставчици, та няма лошо в поляците
kuger - майстор
Излиза, че съм мазохист :? , купих си BR2 10,8Li HD
EDI - майстор
Не си, машината е много добра.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: