Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Пробвай ти. Много добре те разбрах !
Ще го отдам на това, че ти явно не си много наясно коя машина какво трябва да може и какво не. А ако е просто сърказъм твоят коментар, то той няма много смисъл изобщо.
Virtex - майстор
Интересно дали ъглошлайфа и прободният трион са от тези "новите" серии, пускани от 7.11 ? Което може да рече, че и 3-в-1 "шлайфа" ще дойде тук по някое време.
mitko64 - майстор
Пускането е май от 10.12. Ъглошлайфа 230мм. не знам откъде изкочи(поне това успявам със зор да отворвя)става ако му се сменят шайбите. Ама за вътрешната има проблеми с размера. Аз смених само външната от Спарки и сега нямам проблеми с презатягането. Блокиращият бутон, за смяна на дисковете е пълен пунт, разпадна се на първия напън, та изпилих гаечен ключ.Зегето и мен ме блазни, ама имам две та се чудя. От стари отзиви си спомням, че имаше забележки за перпендикулрфността на ножчето спрямо полота, но това се лекува.
lov - майстор
Да отметна за шлайфа 230мм. Завчера реших да му отворя главата защото никак не ми харесваше звука. Нищо че както си беше нарязх циглите на един покрив. Та отворих го и о изненада. Притягщата гайка на короната само сложена, нищо че даже и мазнато обилно с фиксатор за резби та се наложи да чистя резбата с плашка. Гумения маншон на задния лагер при монтажа смачкан и изплюл на една страна. Дори не е гума а нещо подобно та се наложи да го сменя и него. Поне грста не си бяха спестили и ми се струва че е каквато трябва да бъде. Конструкцията на четкодържателите много измислена ама дето се вика за толкоз пари толкова. Иначе и винтовете там пак по същата схема сложени да ги има. Кабелните обувки просто се разхождат и правят контакт на честна дума. Ако се напъне на по дълго рязане и щяха да подпушат.
profesionalist_wood - майстор
lov написа:
Да отметна за шлайфа 230мм. Завчера реших да му отворя главата защото никак не ми харесваше звука. Нищо че както си беше нарязх циглите на един покрив. Та отворих го и о изненада. Притягщата гайка на короната само сложена, нищо че даже и мазнато обилно с фиксатор за резби та се наложи да чистя резбата с плашка. Гумения маншон на задния лагер при монтажа смачкан и изплюл на една страна. Дори не е гума а нещо подобно та се наложи да го сменя и него. Поне грста не си бяха спестили и ми се струва че е каквато трябва да бъде. Конструкцията на четкодържателите много измислена ама дето се вика за толкоз пари толкова. Иначе и винтовете там пак по същата схема сложени да ги има. Кабелните обувки просто се разхождат и правят контакт на честна дума. Ако се напъне на по дълго рязане и щяха да подпушат.
От кой модел?
fore - майстор
Сега работи ли по тихо ? Къде се намира тази гайка ?
lov - майстор
Модела е PWS 230 A1


Гайката притяга короната към ротора. Зацепването там е направено на двустен и практически с натягането на короната се фиксира и горния лагер на ротора. При хлабава гайка короната се разхожда по оста и при спиране звука е особенно осезаем щото от наклона на зъбите и инерцията тя се опитва сама да обере луфта на зъбната двойка. На празен ход също си трака щото двустена си е хлабав и няма как да не се чува. След оправянето си е съвсем друга работа. Е не е като на хонингована двойка на хубава машина ама за човек който не е запознат едва ли ще му направи впечатление.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ако някой разбира от iphone 6, моля да ми пише бележка
Най-посещаваната тема, знаете, няма да чатя тук, само на лични, моля, простете и моля, помогнете :roll:
harvest - специалист
къде намирате новите предложения за следващата седмица в Лидл?
presar - специалист
harvest написа:
къде намирате новите предложения за следващата седмица в Лидл?
Тук http://www.lidl.bg/bg/index.htm

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: