Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Ей сега го инспектирах в магазина. Добро качество на изработката, както преди. Но батерията е със същите размери- дебелина и тнт като 1,5 амперовата ???!!!! Същата ????? Ще стане и на ударният.

Как така тази батерия събира 2 ампера ми е непонятно ???
Иначе добре върти и работи.

Липсата на удар си е липса. :mrgreen: Куфарчето не е лошо, но не можах при проба да поставя батерията между верта и зарядното. Тази проба я правя за да видя дали ще има место за втора батерия и куфара да се затвори. В моята кутия/куфар на ударният-втората батерия се хваща така перфект.
Та взех едни гарги за Брато и се изнесох. Макар че ме сърбяха ръцете, но Райдера и Ударният мисля че са ми достатъчни вече. А и при Брато има един Ударен.
profesionalist_wood - майстор
mitko64 написа:
Това за въртелите от Bauhaus явно е българска самодейност. Връщал съм в германски Bauhaus(в Саарбрюкен) циркуляр за фаянсови плочки Херкулес. Само провериха дали диамантината е в кашона и си върнаха 87 евро без пазарлъци.
намерих координатите им
nikolov333 - майстор
И аз отнесох един винтоверт току що и сега като пробвам без товар на 1-ва скорост хвърля яки искри като волтова дъга при старт и стоп от отвора отзад, където контактуват четките с ротора..та да питам нормално ли е?
Virtex - майстор
fore написа:
Но батерията е със същите размери- дебелина и тнт като 1,5 амперовата ???!!!! Същата ????? Ще стане и на ударният.

Как така тази батерия събира 2 ампера ми е непонятно ???
Иначе добре върти и работи.
Ами лесно - огромна част от презареждаемите елементи използвани навсякъде (изключение са телефоните заради очевидните размери и ултра-тънките таблети/лаптопи) са с елементи 18650. Та тези 18650 Li-Ion/Polymer елементи може да имат капацитет от 500mA до 3600mAH, като последните оригинални са зверски скъпи. Произвеждат ги няколко големи производителя (Panasonic са едните) и всички купуват от тях.

В зависимост от желанието може да сложат 1.5AH елементи, може и 3AH. Реално дори не са и 2AH, ами маалко по-малко, но такива неща не се гледат за евтини продукти.

Затова размера остава същият, просто елементите вътре са с различен капацитет.
fore - майстор
Винаги има малко искрене от едната четка поне.
m_markovski - специалист
И аз си купих един винтоверт от Лидъл, не че ми трябва, ами по-скоро за проба. Предпочитам да не купувам инструменти от бакалията но за Парксайд има по-скоро прилични мнения. Пробвах го - добре върти, но малко ергономията куца - превключването на скоростите е със зор, а това за посоката е и неудобно. Но за толкова пари не може всичко да му е наред май.
jekasus - майстор
Че и книжка с рецепти намазах :-D
Здравейте. Някой да го има, или да е работил с него. Интересува ме дали си заслужава парите.Отдавна ми се иска да си взема нещо такова за домашна употреба.http://www.lidl.de/de/powerfix-stecksch ... ig/p207654
stan73 - майстор
Аз имам този комплект. Добър е, върши работа, за парите си е прекрасен.
Мерси. Значи да купувам смело. :tonqe:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: