Нека намерим най-тънките цени.
gnt69 - майстор
Преди 2-3 седмици беше. За сега пробива. Някъде може да има останали.
daniel vasev - специалист
Да не се прецакат машините само иначе батериите влизат идеално. А перфоратора е пускам перфоратора е пускан преди 2 седмици май но за мен е перфектен.В нашия лидал бяха само 2 и аз върнах верта и взех перфоратора
profesionalist_wood - майстор
Типично нашенски. Меринджеите поръчват стоки с ниско качество и ги продават на същата цена....ама хората не са загубени. то и в умрелия практикер продаваха супербоклучави по качество продукти и нещо уж фалираха поради алчност
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Погледнете, моля, това http://forum.napravisam.bg/viewtopic.php?f=30&t=55797
Ronin - специалист
Къде има акумулаторен перфоратор 20 волта,трябва ми още един или само батерия?
daniel vasev - специалист
Батерията е 55лв.В бушона.
klomo - специалист
На мен ли ми се струва или ръчните интрументи и по точно комбинираните клещи ,резачките, правите клещи са от по малките?
Ако някъде има от по-големите с 200мм дължина бих искал да си взема. Мерси предварително.
daniel vasev - специалист
По пемет са по 160 мм а има едни дълги аз си им викам за връзване на арматура те са 220мм.
resistbody - майстор
Клещите са им гадни, по-добре дай 2-3 лева отгоре и вземи малко по с акъла си.. не съм взимал комбинирани, но съдя според другите който съм визмал... примерно гаргите който са в комплект с гаечния ключ са по-доби от тези сега който предлагат. Но вече почти не ги ползвам, след като най-накрая взех knipex...
cholev - майстор
И перфоратора и 20в са на компернас. Гледам май и от един производител (общи елементи от дизайна), а учудващо батериите не са съвместими. Пазарна икономика в действие. :?

Както и да е иначе съм много доволен от покупката. По лек е 20в от 18в с цели 350гр (1.810 срещу 1.460) и е колкото 14.4 от 4в1. Много добре стои в ръката с добър баланс. Ще се ползва за завиване, а 18в за пробиване.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: