Нека намерим най-тънките цени.
kolcho - специалист
Avas_co написа:
За мен тия са взели клиентите си за пълни будали.
Това, че основната маса от клиенти на Лидъл са тотални идиоти е вън от съмнение. Разбира се, както често се случва, сред плявата се намират и неща, които си струват парите. Тази тема е точно за това - да отсеем стойностните неща / има и такива!/ от пълния боклук. Въпросните електроди могат да събудят единствено смях у човек, който поне веднъж е заварявал, купувал е такива консумативи и знае цената им!
Подобна е ситуацията и със стълбата 3Х6 за 160 лв. В Практикер тече промоция на стълби 3Х7 на цена 129 лв, 3Х9 за 169 и 3Х11 за 199.
И те така!
:wink:
agj - майстор
fore написа:
Драмата с тия електроди е голяма.

Най прости рутилови електроди някакви.....
За 8,99лв. килото :rolleyes: :-D
cholev - майстор
чак па драма с тези електроди едва ли. Доставчика е сериозна австрийска фирма-валтер вертцойге залцбург. Ще проверя утре какво се продава в тукашните магазини
nikolson - майстор
Валтер веркцойг си е търговец, който продава китайска стока. Като Айнхел, Райдер и т.н.
pgt - специалист
То е ясно, че всичко и китайско, ама ми прави впечатление, като гледам цените по онлайн магазините, че на Айнхела цената е малко по-висока в сравнение с Лидл. Та означава ли това, че са една идея по читави или просто наште търговци надуват цените ...? :-?
fore - майстор
Einhel е пак Немска марка правена в Китай. Уж с по високо качество от Лидлските и Райдърски машини. Лидлският компресор е на Ейнхел. Ама Ейнхел има доста по голямо разнообразие от компресори че и на 10 бара вече.
koveslav - майстор
fore написа:
Einhel е пак Немска марка правена в Китай. Уж с по високо качество от Лидлските и Райдърски машини. Лидлският компресор е на Ейнхел. Ама Ейнхел има доста по голямо разнообразие от компресори че и на 10 бара вече.
Айнхел има класове.Не,че съм почитател или познавач,но имат различни класове машини и съответните серии са в различни цветове.Аз тормозя два жълти Айнхела-къртач и малък ъглошлайф,които трудно се предават.Т.е.-вече доста години не са се предали.Мой колега работи със сив Айнхел-къртач,със предпазен съединител и всичко както си му е реда.Пука го от работа,няма проблем.
Заваръчната им техника от по-висок клас беше червена серия.Работеха и още работят по работилниците.
pgt - специалист
koveslav написа:
Айнхел има класове.Не,че съм почитател или познавач,но имат различни класове машини и съответните серии са в различни цветове.
Това е ясно, а подредбата им по-възходящ ред така ли е: жълта - синя - червена или бъркам нещо? :ka:
nikolson - майстор
Мой познат има малък ъглошлайф, жълт Айнхел, купен около 2000 година. Лично съм го подлагал на продължителна работа, не тежка, но без прекъсване около три-четири часа. Спирах само за смяна на консуматив. Не даде никакви признаци за отказване. Но Айнхел се изхитриха. Пуснаха червената серия, започваща с R, явно не са лоши нещата и почнаха да продават и синята серия в червено. Познават се, че започват с Т. Кой знае, колко хора са накупили от тях.
koveslav - майстор
pgt написа:
koveslav написа:
Айнхел има класове.Не,че съм почитател или познавач,но имат различни класове машини и съответните серии са в различни цветове.
Това е ясно, а подредбата им по-възходящ ред така ли е: жълта - синя - червена или бъркам нещо? :ka:
От ниско към високо в ръчните ел.инструмети бяха синя,жълта,сива.Последната изчезна бързо от пазара,беше доста скъпа.
А червеното го имаше в началото след 90-та само при телоподаващите и електрожените,метални кутии.Купуваха се с валута....
В днешно време повечето неща се извратиха.Моя жълт къртач е в алуминиев куфар със свредла,шила и дори кутийка грес.Беше 100лв преди 10-на години в метро.Ъглошлайфчето,пак жълто 115мм за 30-35лв,пак от Метро съм го тормозил яко,но го ползвам вече само за шлайфане,защото съотношението му тегло-мощност и подходящ диаметър на тялото за захват с една ръка е по-добро от много по-маркови машини и не ме уморява при работа.И то корава душичка излезе.Имам още две маркови шлайфчета-уморяват ми ръцете за кратко време а са почти същите ватове. Но тези машинки бяха,вече ги няма.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: