Нека намерим най-тънките цени.
Avas_co - майстор
agj написа:
cholev написа:
За съжаление тук никой не знае, че за 69лв се намират соларни маски с 'по добри параметри' и останах без маска - свършили са още преди 9часа. Зета провери в лидъл западен парк и там нищо. Останах само с инвертора.
Как да не знаем :roll: ..преди няколко поста написах от къде да си купите по добра маска за същите пари !
За колко същите викаш, че си мисля, че последно до мен дали не бяха и по-ниски, май трябва да си видя фактурата.
agj - майстор
Avas_co написа:
agj написа:
cholev написа:
За съжаление тук никой не знае, че за 69лв се намират соларни маски с 'по добри параметри' и останах без маска - свършили са още преди 9часа. Зета провери в лидъл западен парк и там нищо. Останах само с инвертора.
Как да не знаем :roll: ..преди няколко поста написах от къде да си купите по добра маска за същите пари !
За колко същите викаш, че си мисля, че последно до мен дали не бяха и по-ниски, май трябва да си видя фактурата.
Маската ADF 616 в брошурата е 80 лв.но за форума има отстъпка ....така че горе-долу е на същите пари ....но даже и да е със 11лв. по скъпа пак си заслужава !
Гост - специалист
cholev написа:
Качеството на изработката е високо без забележки.
Високо, високо- колко да е високо?
Радвай се на покупката и не си разваляй удоволствието да се кефиш на играчката, която си си купил.
Естествено, че за повече пари можеш да си купиш нещо по-добро. Но и критикуващите точно това казват: за още пари можеш да вземеш по-добра машинка. За 230 лА- толкова.
Взел си решение- купил си. ако всички мислеха като критикуващите тук- машините и до сега щяха да си стоят по рафтовете в магазина. Ама не- всички пишат, че маските са се изкупили, а и заваръчни апарати също си е купил някой.
Айде, пиши впечатления като я тестваш машинката в бой. И гледай да я тестваш наистина другата седмица, че ако не ти хареса да имаш време да им я върнеш ;-)

И моето мнение е, че този апарат е п*ча въшка и за сериозни заварки не е удачен, но това няма никакво значение за тези, които са си го харесали и са си го купили. Също съм убеден, че автомобил, струващ 20 000 лв има повече екстри и е по- добър от такъв, струваш 5000 ( сравнението е наистина грубо), но въпреки това си убеждение карам
автомобил, какъето съм решил, че мога да си позволя.
kolcho - специалист
Гост написа:
cholev написа:
Качеството на изработката е високо без забележки.
Високо, високо- колко да е високо?
Толкова високо, колкото може да му изглежда без още да е работил с машинката. Безкрайно високо, демек - основно качество на всички неупотребявани още неща!
:lol:
agj - майстор
Гост написа:
да им я върнеш ;-)

И моето мнение е, че този апарат е п*ча въшка и за сериозни заварки не е удачен, но това няма никакво значение за тези, които са си го харесали и са си го купили.
Въпроса не е дали е п*ча въшка,.... защото в случая размера на апарата не е от значение!От значение е това че е само 80Ам. ...а за тия ампери цената е висока!За тия пари може да с купи двойно по мощен!Не оспорвам решенията на никой,всеки има глава на раменете и с нея решава как да си харчи парите.Просто реших че съвет за подобни неща не е излишен!
Chefo77 - майстор
mgbagera написа:
А като приставките са видимо използвани ще правят ли проблем ?
Е защо да правят проблем - нали трябва да я използваш, за да "не ти хареса" или да "не си доволен". Ако си искаш парите обратно, разбира се - ако го връщаш защото има проблем (искаш друг) няма и как да ти направят проблем - нали затова си има гаранция :)
mitko64 - майстор
agj написа:
Гост написа:
да им я върнеш ;-)

И моето мнение е, че този апарат е п*ча въшка и за сериозни заварки не е удачен, но това няма никакво значение за тези, които са си го харесали и са си го купили.
Въпроса не е дали е п*ча въшка,.... защото в случая размера на апарата не е от значение!От значение е това че е само 80Ам. ...а за тия ампери цената е висока!За тия пари може да с купи двойно по мощен!Не оспорвам решенията на никой,всеки има глава на раменете и с нея решава как да си харчи парите.Просто реших че съвет за подобни неща не е излишен!
To мнението си го даде преди месец, който е чел те е послушал, поне имаш авторитет в тази област. Аз например още тогава твърдо реших, че пропускам и маската и инвертора. Но са ми интересни анализите за други артикули, където никой не ги е тествал, то голям квич настава!
cat - специалист
На мен ми е чудно защо хора които заваряват 3пъти в месеца си купуват соларни маски един.обикновен шлем е достатъчно . Също така и се чудя на някои колеги Бош та Макита за в къщи Парксайда е напълно достатъчен вече ако се работи професионално си трябва професионален инструмент . И един въпрос някой купи ли си от тия магнитните принадлежности вършат ли работа.
Последна промяна от cat на съб юли 16, 2016 10:50 pm, променено общо 1 път.
Virtex - майстор
mitko64 написа:
цяла Европа ... че като смачкат конкуренцията, няма за невинните ни очи да държат същите цени.
Кои да смачкат ? SKill, Einhell ( или както се пишат ) или Raider ?

Че някак си големите не виждам да ги мачкат, все едно да се каже, че Great Wall са смачкали Мерцедес,защото са евтини...За всеки влак си има пътници, дори и за товарния, та всеки си ползва каквото иска :)
mitko64 - майстор
На мен мерцедес ми не трябва, карам си Опел, калкотпо и да ме убеждават че било върхът, пак се премествам. Прочети в началото на темите и сега и ще усетиш какво става. А за лека нощ нещо тера яко http://www.lidl.de/de/parkside-abbruchh ... a1/p223746 . Очаквам разубеждаващи оферти за около 200лв.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: