Нека намерим най-тънките цени.
vladko33 - специалист
Здравейте, на 27ми пускат делташлайф. Интересува ме дали за този тип уред се предлагат и кечета вместо шкурки ? Идеята ми е да го ползвам примерно за полиране на колата .
cat - специалист
vladko33 написа:
Здравейте, на 27ми пускат делташлайф. Интересува ме дали за този тип уред се предлагат и кечета вместо шкурки ? Идеята ми е да го ползвам примерно за полиране на колата .
Колега става да се ползва делта шлайфа за полиране но е много изнервящо малък е ,и с него трябва да се внимава като се полира .
cholev - майстор
Chefo77 написа:
...
То това не е писано за "фенове" като теб. Като фенщина си обида даже и за Митьо Пищова :lol: :lol:
Бре бре. Наблюдаваме жалки опити за обида и жалък сарказъм. Уж добро момче на пръв поглед, а гледай какви ги реди. ц ц ц. :?

На повечето от тези уреди е написано вибрационното натоварване. Може да се сравнява

PEXS 270 A1
Стойност на вибрационните емисии ah = 5m/s2
PHS 160 B2
Вибрация на китката - / на ръката: 4,7m/ s2
ето ти и бош
http://el-instrumenti.bg/index.php?rout ... uct_id=985

е и какво от това
brick - специалист
Във връзка с намалението тези дни - някой виждал ли е в софийски лидъл комбинираната фреза Parkside PSFS 250 на намалена цена? Ако да - къде и колко?
turbocharged - специалист
Прикачен файл:
IMG_1486.JPG
Акумулаторния перфоратор е на много ниска цена. Повече от наполовина на най-евтиното което можах да намеря. Дали ще върши работа?
gnt69 - майстор
На мен ми харесва за парите си е супер. Ще хвана един. Ето тука има повече техническа информация.

http://www.lidl.de/de/parkside-akku-boh ... a1/p223782
Avas_co - майстор
cholev написа:
Chefo77 написа:
...
То това не е писано за "фенове" като теб. Като фенщина си обида даже и за Митьо Пищова :lol: :lol:
Бре бре. Наблюдаваме жалки опити за обида и жалък сарказъм. Уж добро момче на пръв поглед, а гледай какви ги реди. ц ц ц. :?

На повечето от тези уреди е написано вибрационното натоварване. Може да се сравнява

PEXS 270 A1
Стойност на вибрационните емисии ah = 5m/s2
PHS 160 B2
Вибрация на китката - / на ръката: 4,7m/ s2
ето ти и бош
[url]http://el-instrumenti.bg/index.php?rout ... uct_id=985[/url


е и какво от това
Псевдо програмиста хвърля разсъждения по материя, която му е крайно неясна, господин програмисте вие бихте ли работили с ЦРТ монитор, и дали бихте препоръчали такъв на някого ?
Боже колко слабо... има на тоя свят, някой се опитва безкористно да даде съвет на разни халяби, и се яви някой такъв безхаберник да дава наклон.
Не че нещо, но има една гадост наречена - Вибрационна болест
Последна промяна от Avas_co на съб окт 22, 2016 8:31 pm, променено общо 1 път.
jekasus - майстор
turbocharged написа:
Дали ще върши работа?
И аз ще го взема -
Имам добри спомени от слабичкия Bosch PBH 2000 RE.
Имам и 20-волтовия винтоверт на Парксайд, значи ще имам две батерии :-D
За дребни монтажи ще е перфектен.
prascho - майстор
Това с намалените цени не мога да го схвана. Какво предстой?
gnt69 - майстор
prascho написа:
Това с намалените цени не мога да го схвана. Какво предстой?
Къде го пише това. :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: