Нека намерим най-тънките цени.
agj - майстор
Chefo77 написа:
agj написа:
cholev написа:
Лазерния метър не пускан със сигурност, защото щях да го имам :)
Аз пък що си мисля че е пускан....!И то наскоро .Исках да си го купя, но мненията бяха че е неточен.Сигурно затова го нямаш :)
Грешиш!
Пуснаха "лазерния" уред за мерене, който беше леко ултразвуков. заедно с него имаше и имитация на влагомер и ниещо като металдетектор за всичко (т.е. откриваше всичко като метал).
Така ще да е било.Объркал съм се.
Ами ще го чакаме тоя лазарен метър ,и аз съм му навит :tonqe:
XpacTa - специалист
Голема излагация - може ли чушкопека да е само с две години гаранция?!?
fore - майстор
Заради 1 точка си купих тия глупавите тресчотъчни ключове. Чудя се сега дали да не ги върна. То няма и играчки сега и си писах данните за груповата поръчка. :lol:

Тресчотъчните са сковани от ламелна ламарина. Двустранна тресчотка са. А не като онези дето от едната страна бяха обикновени звезди.

Някой ползвал ли ги е да каже стават ли за нещо ?
kolcho - специалист
fore написа:
Заради 1 точка си купих тия глупавите тресчотъчни ключове. Чудя се сега дали да не ги върна.
:lol: :-D :lol: :supz: :prayer: =D>
fore - майстор
Не е толкова смешно, заради отвореният период от 1 месец !!! :wink: А точката е залепена.
Virtex - майстор
E връщай, нали това е една от силните страни на Лидл.

Ако не е отваряно и не е ползвано - защо да не. Преди време видях човек връщаше очевидно ползван кухненски уред - мениджъра имаше мнооого тъжен поглед "ама вие сте я ползвали", но нямаше как - върна я. Та предполагам им се водят по различен начин ползвани техники, защото човека имаше много кофти настроение след това.
Chefo77 - майстор
Е какво като е ползвано - нали това е идеята на "Не ми хареса". Какво да не ми хареса в един уред - че на снимка с него, ме грози ли? Пък и нали това им е работата, да не вадят парите от джоба си ...
Чушкопекът с три гнезда за мен е леко недомислица, такива наблюдения имам откакто ги пуснаха в България изобщо. Не става дума за този, а за всички, които за на принципа голям отвор с разделител по средата.
israeli - специалист
Взех си големите стяги. На пръв поглед изглеждат много здрави и стабилни.
Изображение
cholev - майстор
Другата седмица нищо интересно. Ще си взема свердлата за големи диаметри викам. Обаче хвърлих око и на тресчотките 40 части. А стигнах до касите нервите не ми издържаха и се върнах и отнесох лентовия шлайф- имаше и един от по старата версия А1- новия е В1. А да си тръгна и си викам да полея придобивките и оп едно бренди 20лв испанско. 40градуса бренди и на български описанието пълна измислица- шери мери подсладено. Уцелих обаче-чудесно коняче.
И те така.
gnt69 - майстор
Ми наздраве, ние се мъчим с каменица. :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: