Нека намерим най-тънките цени.
horgasz - специалист
sstefanov написа:
Нещо напоследък не виждам бирата в комплект от 6 бутилки? Някой знае ли подробности?
За тия големите (2.5 литра/бутилка) ли става въпрос? Обикновено ги намирам при безалкохолните.
mitko64 - майстор
n_a написа:
В Русе център имаше поне 5-6 оберфрези преди час
:-D Аз хитро отидох късно и замбите свършилииии
Провери оттатък Дунава,днес ги пускат и там(Гюргево) http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?ac ... l&id=49391 .
mitko64 - майстор
EDI написа:
2мм на 70 см малко ли ти се виждат :lol: Аз имам от комплекта с три ъгъла, като и трите ги разфасовах и калибровах допълнително със шлосерски калибър, щото в общи линии ич не бяха точни.Колонната изглежда добре, особено мощността - 500 вата е гледам.Мултито също изглежда добре поне на вид и на мощност.
Лъже с 2мм. само големият, другите са си ОК. Сигурно за сефте съм изтеглил дългата клечка. :-D
gogyto - специалист
На Лидъла до ст.Дунав в Русе преди два часа имаше останали замби :)
lov - майстор
При мен фрези бол но зенкерите и степенчатите свредла няма и помен а се бях наострил за тях. Явно зареждат едно към гьотере каквото им дойде на акъл.
Замби и другите свредла и фрезерите също в изобилие и то от преди малко.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
lov написа:
...Явно зареждат едно към гьотере каквото им дойде на акъл.
...
Дааам, явно така правят
sstefanov - майстор
И аз търся от коничните свредла, но безстепенните. Ако някой знае къде има - да пише.

Прикачен файл

snapshot293.png
snapshot293.png (36.08 KиБ) Видяна 2115 пъти
Георги Иванов(алцек) - специалист
А изобщо дали са ги заредили по магазините,защото мисля че бях един от първите и не видях да има,а и няма кого да попиташ.И аз за тях се бях настроил,но уви.Е повлякох едни замби за дървени тапи,колкото да не е без нищо.
lov - майстор
То са си зенкери ама и аз нали за това писах по горе. И аз ги диря че дори и свредлата. Не са зареждали в нашия магазин от тях. Карат вече дай да отбием номера че го има в брошурата.
То освен някой колега да се смили над нас и да праща.
pgt - специалист
В Лидл Дупница имаше над 10 фрези. Останали доста имаше и стойки за бормашина и стеги от 300 мм. Ако в София са свършили и пътувате в посока Кулата, може да се възползвате :wink:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: