Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
borkata99 написа:
Тръбата е такава http://napoqvane.com/drip_irrigation/dr ... ine_16_50m тя е с вградени дюзи, така че няма да ти се налага да купуваш. Дюзите са през определено разстояние и са с по 2 капки от двете страни на тръбата, която е доста твърда и добра. при мен за 3 сезона не е мръднала, зимата не я прибирам, така си стои в снега и засега никакви проблеми.
Трябват ти фитинги http://napoqvane.com/drip_irrigation/dr ... n_fittings само - тапи, тройници, колена и прави връзки малко. Не знам как ще подаваш водата, от кладенец или от водопровода, но си вземи и регулатор на налягането http://napoqvane.com/drip_irrigation/dr ... n_fittings - на една снимка се вижда добре. Филтър задължително. Има кранчета разни...........каквото ти душа иска, направи си го да ти е удобно и да не го мислиш. От Лидъл-а си вземи програматор, ако си на водопровод и на вилата няма някой постоянно. Ако си на кладенец и искаш да ползваш програматор ще ти трябва хидрофор или да сложиш на помпата флуид контрол. Аз на моята система съм сложил дренажни клапи зимата да не я мисля, ама ти може и с едно компресор че да я продухваш преди студовете.
Ами това е в общи линии - успех. :)
Благодарности за разяснението.

Ще погледна нещата.

Програматор/автоматичен кран имам уж от ebay взет, пробвах го 2 пъти - държи налягането и пуска на точното време водата. Малко е дървен, но ако върши работа не ме бърка. Но не уцелих диаметъра на тръбите и взех малки ( уж саксиини ), та за двора не стават много.
Лидълският е по-добър, но не се знае кога ще го пуснат на пазара пак, та затова от ebay :)
cat - специалист
Тази вечер жената ме замъкна в Лидл да пазаруваме и видях че продават шмиргел за 50 лв а на моя шмиргел камъните му са за смяна и струват 30 лв . Въпроса е струва ли си покупката ? Ако някой колега има такъв ще съм благодарен да сподели мнение .
gogosto - специалист
cat прочети по нагоре в темата има коментари за шмиргела от колегите.
fore - майстор
Ами ако твоят който си ползвал до сега е с големината и мощността на този в Лидл, значи си струва парите.

Ако е като моят Спарки -500 вата -15 кила машина, този е като играчка. Но и аз на вилата има малко по голям Ферм като Лидлският.
cat - специалист
gogosto написа:
cat прочети по нагоре в темата има коментари за шмиргела от колегите.
Благодаря прочетох ще си купя нови камъчета за стария не е кой знае какво 300 вата е но за моите работи си ми стига .
Kasap - специалист
Я кажете въдиците стават ли за нещо? Конкретно за кая и трицона, дали има подходящ модел?
Знам, че има някакви по-различни изисквания за морски риболов...
Chefo77 - майстор
Пич, ти наистина ли ще ловиш трицона с въдица??? То бива нерви, ама твойто отвънка пътя :lol:
Kasap - специалист
Chefo77 написа:
Пич, ти наистина ли ще ловиш трицона с въдица??? То бива нерви, ама твойто отвънка пътя :lol:
Ми ко, гюмюш ли да ловя...? Не се прави на интересен, ми кажи за въдиците! :partyman:
brum - майстор
За хората извън Варна "трицона" е малко познато. Повечето му викат цаца :) . Но май и цаца е слабо познато за хората във Варна :) .
Chefo77 - майстор
Какво да кажа за въдиците, хващал съм такава три пъти. Първият път не хванах нищо, вторият - едно "куче", третият (язовир) - един "часовник". Аз ловя риба на "Рибна борса", въдица не ползвам и гарантирано хващам :)
Гледам, че рибарите вадят трицоната с мрежи, не знам как ще имаш нерви за да я ловиш на въдица. Затова се и обадих :partyman:

Брум, са ти кажа - май само по морето викат на трицоната "цаца". Трицона си е официалното название.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: