Нека намерим най-тънките цени.
mitko64 - майстор
Koято намериш(ако намериш) :-D .Пробваш и ако не те устройва връщаш. Затова го харесвам Лидъла.
Valyo68 - специалист
Мите, дай 20-30 лева повече и си вземи маска с 4 сензора и голям екран. Аналози на тази се продават между 40-60 лева. Обезателно със сменяеми батерии! Много приятели в Прити работят с такива маски, но след проби с моята, единодушно решиха: Шефа пести от всяко нещо! А моята си дойде с инвертора от Драгозов! Много съм доволен! :supz:
Valyo68 - специалист
То хубаво, че връщаш, но искам да си свърша работа Митак и да приключа:-) Затова питам? :prayer:
Avas_co - майстор
mitko64 написа:
Koe са сензорите? Под увеличение преброявам 12 правоъгълничета в екранчето отгоре. За класът упоменават някакъв оптичен клас на стъклото-1. Нищо не разбирам от маски, та питам. Сега се мъча с една картонена ми подариха, нищо се не вижда, плюя там по усет.
Митко, тия правогълничета са соларния панел, които захранва маската.
Аз, също не съм някакъв експерт, но за маските си има доста инфо, което мисля и сам можеш да прочетеш, без да ти го преразказвам, в офроуда мисля имаше, не лоша тема по въпроса.
Мен ми е интересен размера на визьора 90/35 мм. при положение, другите китайци са с 100/45 най-малко, а и ако оглавника е тоя от схемата, ми по добре не.
Сега за инцидентно прикапване ОК, но то за тая цел и на обикновената маска, какво и е?
mitko64 - майстор
Благодаря! Значи отпада и маската. Таман пари за секачите, магаретата или куфара, ако ги пуснат.
agj - майстор
На снимките в началото на брошурата се вижда и класа на маската (1/1/1/2) и двата сензора !
nanobanano - специалист
Valyo68 написа:
Дайте съвет, коя помпа да взимам от Лидълските? Тази от 125 лева или потопяемата от 99лв. На оня лъжец горе му размазах сурата, меко казано! :supz: Видял той, някаква останала чикийска бройка и ми звъни! Пуснаха ги, помпа 750 вата, това е твоята помпа, Акита, Макита и аз глупак с глупак се вързах, рових нямат такава 750 вата! Но и тия от лидл, нищо не вдяват! Един вика имаше ама са на силвър крест и свършиха! =D> Лудница голяма, та ако може, кажете коя си струва парите, да опитам по телефона, да приключа с тази драма! :prayer:
В момента съм в кауфланд и има потопяема помпа AKITA 750 W за 69,99лв.

Има я и в каталога.
agj - майстор
Avas_co написа:
mitko64 написа:
Koe са сензорите? Под увеличение преброявам 12 правоъгълничета в екранчето отгоре. За класът упоменават някакъв оптичен клас на стъклото-1. Нищо не разбирам от маски, та питам. Сега се мъча с една картонена ми подариха, нищо се не вижда, плюя там по усет.
Митко, тия правогълничета са соларния панел, които захранва маската.
Аз, също не съм някакъв експерт, но за маските си има доста инфо, което мисля и сам можеш да прочетеш, без да ти го преразказвам, в офроуда мисля имаше, не лоша тема по въпроса.
Е, то и тука има тема и то доста по добра от тая в офроуда, ...е да аз съм я писал и навярно затова не я препоръчваш!
Така ! :cool:
Сега за маската :маската вярно че не си заслужава но не е заради сензори, оглавник и други неща за които ти не си експерт...!А главно заради това че времето за реакция и слабо и маската е с вградена батерия!А оглавника,.... само от една схема няма как да се разбере дали е добър или не.На мен лично ми прилича на оглавниците на маските на ЕSAB ECO ARC 1 .
joro39 - специалист
Аз лично имам маска на Драгозов с големия визьор и не съм много доволен .
Avas_co - майстор
Е, то ти и в оная тема имаш участие.
За времето за реакция и аз го споменах, пак погледнах описанието, тоя път не по диагонал и също ми направи впечатление за батерията, а за оглавника, ми на мен такъв тип не ми е удобен.
А, тук темата е за друго, хайде да не пренасяме и тук някакви дрязги и да занимаваме хората с глупости.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: