Нека намерим най-тънките цени.
kolcho - специалист
borkata99 написа:
нали обещах, пресни пресни от тази сутрин :roll:

Изображение, Изображение


стига вече, че ще ни изгонят, а и още малко ми трябва и ги почвам бурканите /да не показвам ракийките............................/
Ей, човек, жал нямаш ли - ше се удавя вече в собствените си сокове...
Какви ракийки спомена, впрочем, че ми стана заинтригуващо :?
Айде - наздраве, че е петък, а пеееееееетък е ден на?.....
Даааааа, дааааааааа, точно на!
:partyman:
cholev - майстор
borkata99 написа:
Иначе лентовия шлайф го забърсах: ...
Що взе стария модел. А1. :?
cholev - майстор
А моя грешка. Погледнах долния той е А1. Горния да В1. Абе обърках се, но в магазина ги имаше и двата, но не се сетих да погледна за друго освен външна разлика
stan73 - майстор
cholev написа:
Другата седмица нищо интересно. Ще си взема свердлата за големи диаметри викам. Обаче хвърлих око и на тресчотките 40 части. А стигнах до касите нервите не ми издържаха и се върнах и отнесох лентовия шлайф- имаше и един от по старата версия А1- новия е В1. А да си тръгна и си викам да полея придобивките и оп едно бренди 20лв испанско. 40градуса бренди и на български описанието пълна измислица- шери мери подсладено. Уцелих обаче-чудесно коняче.
И те така.
Конячето и аз го купих - мнооого е добро според мен. Лентов шлайф имам 900 ватовия - много съм доволен, мощността му е достатъчна, но ми се струва, че 600 ще е малко...
borkata99 - специалист
kolcho написа:
Какви ракийки спомена, впрочем, че ми стана заинтригуващо :?
:)
кайсия, слива, праскова и класиката гроздова, ама май трябва да си намерим друга тема, че ще ни изселят от тука скоро-скоро.
Изображение, Изображение, Изображение, Изображение
Има и крушовене, ама не е моя, заменям кайсия и гроздова за нея - разкошна е !!!

Иначе по темата: Изображение в действие
а такова Изображение имате ли, а ? :lol:
kozl - майстор
Аз ако не са 2-3 все едно че немам. :lol: Ама такова заслужава ли си да имам :?
Колко спайки на батарея :?
emil400 - помощник
Искам да попитам батерийте съвместими ли са една с друга от акумулаторен ъглошлайф ейнхел 18 волта с такива на парксайд 18 волта.Един приятел сега е в германия но в лидл в момента нямат промоция на акомулаторен ъглошлайф пакрсайд но в друг магазин има такъв на ейнхел но без зарядно и батерия на цена 56 евро та за това ме интересува дали мога да ползвам батерията от винтоверта на шлайфчето.
fore - майстор
Това горе на снимката предполагам е поялник на батерия. Мисля пускаха преди време подобен, но беше с 2 батерии от АА.
Този ми прилича да е с Литиева клетка.

Така ли е ? Майче такъв не са пускали ?

============

Като я увеличих видях че е акумулаторна отверка. :razz:

Този лентов шлайф заслужава ли си парите ?
kolcho - специалист
borkata99 написа:
а такова Изображение имате ли, а ? :lol:
Абе, човече, ти ми развинти главата, барабар с мисленето, с тези благинки, ракийките ти, бива ли сега да оцапваме темата с некви зелени машинарийки...
От мен да знаеш - шапка ти свалям!
Наздраве :partyman:
ESPACE - майстор
Къде го видяхте този поялник на батерия? Аз виждам само акумулаторна отвертка.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: