Нека намерим най-тънките цени.
gnt69 - майстор
daniel vasev написа:
Взех перфоратора кефи ме много по солиден е о покрай него и два чифта клещи и една гидориика а другия въпрос е ако сложа батерията от 18 волтовия ще и стане ли нещо или на винтоверта ако сложа 20 волтовата.
Нищо няма да и стане стига да влезе в дупката. :partyman:
daniel vasev - специалист
Бе за влизане влиза но като е по мощна да не се прецака нещо едната е А1 а другата е Б2
gnt69 - майстор
daniel vasev написа:
Бе за влизане влиза но като е по мощна да не се прецака нещо едната е А1 а другата е Б2
Довечера ще пробвам имам и флекса на 18 волта и ударния гайковерт.
daniel vasev - специалист
То на тях батериите не са еднакви по капацитет и волтаж.
gnt69 - майстор
Да 2.5 ампера на флекса и 1.5 ампера на гайковерта. Зарядните и те са различни на флекса е по голямо. Но все са 18 волта. :partyman:
Последна промяна от gnt69 на пон ное 28, 2016 7:48 pm, променено общо 1 път.
пишман_майстор - майстор
Имайте в предвид една особеност забелязана днес от мен. За новия винтоверт иде реч. Батерията му има един кусур. Явно долното капаче на корпуса ( на акумулатора ) е хванато адски калпаво с винтчета за горната, самото закрепване куца здравата . Отделя се с минимални усилия . Щом видях две разбутани опаковки и във двете се виждаше карантията на батерията ...мъка. Ще играе тиксото явно...
daniel vasev - специалист
За мен новия е пълен ташак силица грам няма едвам навива винтове 4х80 а перфоратора навива 6х120 без да се затормози за мен това е достатъчно.
daniel vasev - специалист
При мен колега лошото е че едната е с 2 волта по голяма.
gnt69 - майстор
daniel vasev написа:
При мен колега лошото е че едната е с 2 волта по голяма.
И аз имам 20 волтовия от преди няколко седмици.Нали за това пишем. Имам и 18 волта и 20.Ако влезе в дупката ще пробвам, нали са с гаранция все пак. :partyman:
piper4o - напреднал
Май пак съм изпуснал:кой перфоратор са пуснали?Гледам актуалната брошра,но има само винтоверта,острилото,флашките и водоструйка.Къде е този перфоратор :sad: и струва ли си?

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: