Нека намерим най-тънките цени.
cat - специалист
Благодаря за информацията ще взема пак един Райдър и така .
resistbody - майстор
cat написа:
Благодаря за информацията ще взема пак един Райдър и така .
Райдър правят слаби шлайфове, работил съм само с 1 райдър 230мм.... според него.. 230мм на лидъла е по-добре но по-тежък... Аз бях много доволен от стария ми скил (който все още работи) и взех още един Скил, за 50лв от Метро и си работи много мазничко ;) райдърите не ги знам на каква цена са....
tntcom - специалист
Днес забрах един делта шлаиф тип мишка за 20лв.
Гледам има от ел. рендета на 60лв. Може и да са супер, ама като не ми трябва...
Стойките на дрелките и флексовете са по за 26лв. С ужкем чугунени плочи-направо без пари, ама тях съм ги купил преди година-две за по 35лв май бяха.
etconev - специалист
tntcom написа:
Днес забрах един делта шлаиф тип мишка за 20лв.
Гледам има от ел. рендета на 60лв. Може и да са супер, ама като не ми трябва...
Стойките на дрелките и флексовете са по за 26лв. С ужкем чугунени плочи-направо без пари, ама тях съм ги купил преди година-две за по 35лв май бяха.
Това в кой град и кой лидл ?
tntcom - специалист
В гр. Русе- до стадион Дунав. Повече от 10-15 рендета и толкова шлайфчета. Стойки бол.
gnt69 - майстор
tntcom написа:
В гр. Русе- до стадион Дунав. Повече от 10-15 рендета и толкова шлайфчета. Стойки бол.
Отивам да взема шлайф утре. =D> :partyman:
etconev - специалист
tntcom написа:
В гр. Русе- до стадион Дунав. Повече от 10-15 рендета и толкова шлайфчета. Стойки бол.
Далече ми е мамка му. Нали лидл имаха оция да ми изпратят от един магазин в друг... дали важи и за този случай? На каква цена са рендетата?
gnt69 - майстор
etconev написа:
tntcom написа:
В гр. Русе- до стадион Дунав. Повече от 10-15 рендета и толкова шлайфчета. Стойки бол.
Далече ми е мамка му. Нали лидл имаха оция да ми изпратят от един магазин в друг... дали важи и за този случай? На каква цена са рендетата?
Ако не те бъркат 5 лева за доставка утре ще ти хвана 1бр и ще ти го пратя. Ако те интересува пиши на лични. Колко струват нямам на представа. Напиши един телефон на лични и утре като отида ще ти звънна. :partyman:
Avas_co - майстор
resistbody написа:
cat написа:
Благодаря за информацията ще взема пак един Райдър и така .
Райдър правят слаби шлайфове, работил съм само с 1 райдър 230мм.... според него.. 230мм на лидъла е по-добре но по-тежък... Аз бях много доволен от стария ми скил (който все още работи) и взех още един Скил, за 50лв от Метро и си работи много мазничко ;) райдърите не ги знам на каква цена са....
Е, хубаво де, но пак не мога да схвана, колко толкова си мислите, че пестите, че ги взимате тея играчки от Лъки бой ?
Сега тоя скил, сигурно не е чак толкова зле, но все си мисля, че като дадеш 50 лева за него, ми по-добре 720 ватовата макита, за няма 120 лева, ми тя за някой домашен майстор, ще го надживее, пък тия играчки :?
Пък колко ще е по-удобна и приятна за работа.
jekasus - майстор
Avas_co написа:
Е, хубаво де, но пак не мога да схвана,
Билетчета от лотарии купуваш ли си?

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: