Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
cholev написа:
Chefo77 написа:
...
То това не е писано за "фенове" като теб. Като фенщина си обида даже и за Митьо Пищова :lol: :lol:
Бре бре. Наблюдаваме жалки опити за обида и жалък сарказъм. Уж добро момче на пръв поглед, а гледай какви ги реди. ц ц ц. :?
Наблюдаваме интерпретация от теб на мои шеговити думи. Ако исках да те обидя, бъди сигурен че щеше да го разбереш :wink:
А иначе и 100 коня Лада и 100 коня Мерцедес са еднакви на хартия. На практика ... :?
Не съм засягал марки, ако не си забелязал. :wink:
XpacTa - специалист
Avas_co написа:
... вие бихте ли работили с ЦРТ монитор, и дали бихте препоръчали такъв на някого ?
Май и ти си псевдо разбирач. На CRT мониторите недостатъците са обема (дълбочината) и теглото. Хубавите монитори си държаха примерно 1600х1200 на 100-120Hz без проблем. Няма никакво натоварване на очите. Да не говорим примерно за Sony FW900...

Моето CRT го махнах само заради размера и защото плота на бюрото беше станал на дъга.
Chefo77 - майстор
XpacTa написа:
Avas_co написа:
... вие бихте ли работили с ЦРТ монитор, и дали бихте препоръчали такъв на някого ?
Май и ти си псевдо разбирач. На CRT мониторите недостатъците са обема (дълбочината) и теглото. Хубавите монитори си държаха примерно 1600х1200 на 100-120Hz без проблем. Няма никакво натоварване на очите. Да не говорим примерно за Sony FW900...

Моето CRT го махнах само заради размера и защото плота на бюрото беше станал на дъга.
Хайде тези свободни съчинения да ги разказваш на децата в детската градина :wink:
Но да не забравиш да споменеш какви са нивата на UV излъчване, иначе може да ти се вържат.
renola - напреднал
Някой може ли да сподели преки впечатления от акумулаторния перфоратор. Чудя се дали си заслужава за дребни домашни ремонтчета от типа на етажерки в банята и корнизи /то пък колко корнизи да имам/ и някоя стойка за стената в гаража където нямам електричество. Евентуално и като винтоверт при сглобяването на креват или нещо от този род. Не смятам да пробивам отвори в бетон повече от 6-8 мм.
Става ли ?
https://m.youtube.com/watch?v=kBuf57B8IEw
bulhomes2 - майстор
Ще се изкашлям по въпроса за акумулаторна машина за "дребни домашни ремонтчета". Първата година ще пробиете 5-6 дупки, ще се изкефите и дотам. По-нататък като ви дотрябва батерията ще да е изтощена, ще трябва да я заредите и ползвате на другия ден. И още няколко пъти така, докато осъзнаете, че ви трябва нова батерия. Питам аз - от к'ъв зор за дребни домашни ремонтчета ще е необходим акумулаторен инструмент? Kабела е винаги готов на пълна мощност. И моята работилница е хоби (за ползване в почивните дни) и съм напълнил вече един шкаф с батерии и винтоверти, които не ползвам, щото с кабела ми е по-здраво. Че и доста пари давах за елементи за обновяване на две 18 волтови батерии.

Според мен акумулаторен инструмент има смисъл да се ползва само професионално.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
bulhomes2 написа:
...
Според мен акумулаторен инструмент има смисъл да се ползва само професионално.
Yes!
prascho - майстор
Подкрепям, с едно малко изключение. Ако си правиш обзавеждане един винтоверт е напълно достатъчен :). Освен него не мисля да си купувам нищо друго с батерия. За сега 220В не е дефицит, при положение, че плащаш....
XpacTa - специалист
Chefo77 написа:
Но да не забравиш да споменеш какви са нивата на UV излъчване, иначе може да ти се вържат.
Доколкото знам има пренебрежимо малко излъчване на UV - ако ти имаш друга информация можеш да я постнеш. TFT мониторите се наложиха, защото станаха значително по-евтини за производство.
Chefo77 - майстор
Пренебрежимо малко? На 60 см от очите ти НИЩО не е пренебрежимо малко!
LCD-тата се наложиха заради размера, никой не иска 60 инчовия му телевизор да е в съседната стая - без значение колко струва :)
fore - майстор
Интересно аз от както ползвам акумулатроните инструменти - винтоверта, импакта и флекса, тези на ток с кабел не съм ги пипал.
На Вилата има Ракетата :) 2000 ватовият 230 мм кютук Елтоса на флексовете и 115 мм Райдер, но Акумулаторният ги замени и двата. А за пробиване на ситни и големи отвори, за дупчене на плочките в банята за хващане на вентилатора и закачалките и за завиване на рапидки в дърво ползвам само акумулаторният тук и на Вилата. А малиият Елтос го забравих в сака и го виждам само като го разнасям до Вилата че е там. Голямият Елтос- двускоростен става за бъркалка, но на Вилата и Малкият перфоратор се справя със същото......
Та тия с кабелите са добри но при определени условия и да се дават експертни оценки че акумулаторните инструменти били лоши за домашна употреба е смешно.

От къде пък се намесиха тези Кинескопните монитори тук ? :shock: :? Ясно е че са Кютуци, харчат повече и излъчват вредни лъчения и радиация даже.
Те Самсунг направиха органичните диоди със самостоятелна подцветка - О-лед монитори.............вие Кинескопите на 20000 волта...... Това са електронно вакумни тръби с шоково напрежение :prayer: :lol:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: