Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Аз от Илиенци взех разни преходи на 1/2 и 3/8 към 1/4
cholev - майстор
fore написа:
Аз от Илиенци взех разни преходи на 1/2 и 3/8 към 1/4
Вход 1/4 изход 1/2. Мойте са директно към винтоверта
http://www.profi.bg/show_product.php?pr_num=2265
pgt - специалист
cholev написа:
Вход 1/4 изход 1/2. Мойте са директно към винтовертаhttp://www.profi.bg/show_product.php?pr_num=2265
Малко скъпичък ми се вижда, ма дано да е и по здрав. Струва си ако въртиш нещо здраво като авто болтове иначе има и по-евтини решения. Примерно в Бриколаж гледах на KWB комплект 1/2 + 3/8 + 1/4 към 1/4 шестограм за 7-8 лв., а пък в китайските сайтове да не говорим :wink:
fore - майстор
pgt написа:
cholev написа:
Вход 1/4 изход 1/2. Мойте са директно към винтовертаhttp://www.profi.bg/show_product.php?pr_num=2265
Малко скъпичък ми се вижда, ма дано да е и по здрав. Струва си ако въртиш нещо здраво като авто болтове иначе има и по-евтини решения. Примерно в Бриколаж гледах на KWB комплект 1/2 + 3/8 + 1/4 към 1/4 шестограм за 7-8 лв., а пък в китайските сайтове да не говорим :wink:

:lol:

Изродска работа- звъннах в Бриколаж и момчето каза че го имат този комплект на тези пари.

Отивам да щипна един !
pgt - специалист
fore написа:
Изродска работа- звъннах в Бриколаж и момчето каза че го имат този комплект на тези пари.Отивам да щипна един !
Видя ли, ето ти повод да почерпиш по една виртуална бира :lol: :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
pgt написа:
fore написа:
Изродска работа- звъннах в Бриколаж и момчето каза че го имат този комплект на тези пари.Отивам да щипна един !
Видя ли, ето ти повод да почерпиш по една виртуална бира :lol: :partyman:
Да не бърза с черпенето, викам аз
cholev - майстор
pgt написа:
fore написа:
Изродска работа- звъннах в Бриколаж и момчето каза че го имат този комплект на тези пари.Отивам да щипна един !
Видя ли, ето ти повод да почерпиш по една виртуална бира :lol: :partyman:
А аз с доставката отивам на 22лв. Каква драма. Е- до най близкия Бриколаж ми е поне 30км, като сложиш и времето и нафтата се оказва, че не съм толкова назад. Е на първия линк се хванах. Даже като звънна едно момче от въпросния сайт и пита- ама наистина ли ще вземате тези неща за 17лв. Явно много се учуди, че някой може да се върже на тази цена :-D
Но пък преди малко пробвах импакта за сваляне на стар шкаф хванат с дюбели с 6 мм ръждясали винтове. Трак трак без никакъв натиск и винта излиза- красота. Ще се окаже полезен инструмент.
Chefo77 - майстор
cholev написа:
Но пък преди малко пробвах импакта за сваляне на стар шкаф хванат с дюбели с 6 мм ръждясали винтове. Трак трак без никакъв натиск и винта излиза- красота. Ще се окаже полезен инструмент.
Аз два пъти съм ползвал импакт и онзиден като трябваше да хващам едно ОСБ за стена си изядох лактите от яд, че го забравих вкъщи. С верта само псувах :lol: :lol: :lol:
На хубаво лесно се свиква!
batVenci - специалист
fore написа:
pgt написа:
cholev написа:
Вход 1/4 изход 1/2. Мойте са директно към винтовертаhttp://www.profi.bg/show_product.php?pr_num=2265
Малко скъпичък ми се вижда, ма дано да е и по здрав. Струва си ако въртиш нещо здраво като авто болтове иначе има и по-евтини решения. Примерно в Бриколаж гледах на KWB комплект 1/2 + 3/8 + 1/4 към 1/4 шестограм за 7-8 лв., а пък в китайските сайтове да не говорим :wink:

:lol:

Изродска работа- звъннах в Бриколаж и момчето каза че го имат този комплект на тези пари.

Отивам да щипна един !
Колега, виж същия комплект на bolter, по спомен струваше даже по-малко от 5 лв.
fore - майстор
Първо минах през ВС Телешоп на Х.Ботев да взема една намалена на 39,90 Дормео Сиена Гел охлаждаща възглавница. :wink:
В Куфланда нямаше нито ТЕД Агри Кул нито Дормеото. Цената им е 80-90 лева иначе. Та мемори пяна -дрън дрън, ама върши работа- пак се потиш, но потта е по малко и се разсейва по самата възглавница. :mrgreen: Оня от Студио Модерна по телефона щеше и Танк да ми продаде ако има. Изрод.
Така де не може само инструменти, трябва и за релакса да се мисли. :partyman:
Жената ме кара да купувам чаршафи с ластици от Кауна и се загледах по възглавниците...........

Та бирата :partyman: , купих комплекта и така ...............

Чолев, не се коси, и аз съм се прецаквал............не може все да намериш най изгодното.

batVenci, в Бриколажа имаше това само. Болтер не знам къде го има. Райдер също може да има нещо в тази гама преходници за вертове.

А с Драйвера ако завивам малки рапидки ще ги пренавива, така ли ? Той изключва само когато не може да завива заради надхвърляне на усилието от 180 Нм и започва да чука тогава. Така ли е ???

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: