Нека намерим най-тънките цени.
Гост - специалист
пишман_майстор написа:
Точно сега отворих на същият, да видя какво продава :
Примерно:
"Конпилекти накъранеци
За исперачки ониверсал
Много бодро качесво"

:shock: плашещо ..само много и за , са написани правилно..
Според мен умишлено е написана обявата неграмотно.
Видите ли, аз съм проЗд, неграмотен, можете да ме извозите.
няма как да направиш толкова грешки.
MamaMy - майстор
Прилича на сръбски или македонски. Няма нищо общо с неграмотно писане колеги. Вие или сте все набор 80+ или падате от небето.
Гост - специалист
MamaMy написа:
Прилича на сръбски или македонски. Няма нищо общо с неграмотно писане колеги. Вие или сте все набор 80+ или падате от небето.
Приличало ???
Хайде да ни разясниш на нас, падащите от небето (щото съм 70+ набор) коя от следните думи:

конпилекти
накъранеци
исперачки
ониверсал

е на македонски или сръбски ?
MamaMy - майстор
Погледни останалите обяви. Почти прилично са написани. https://www.olx.bg/ad/stanley-fatmax-no ... 5123b8e84b даже тази ми хвана око. Прилича на истинска.
Това също е чисто български израз "Много бодро качесво"
Virtex - майстор
В зависимост как точно е организиран олх-а, може този 'район' Кършияка да включва и познатият на пловдивчани "руски пазар".
Там има доста търговци, някои директно внасящи и не всички са българи ( има с турски, руски и други корени).

Та е възможно да не е българин човека и да продава на подобен принцип, като гледам разнообразието от продукти.

Не казвам, че са оригинални или фалшиви, но на този 'руски пазар' качеството не е на първо място като търсен резултат. Та е възможно и да са оригинални с ниско качество, може и да са добри фалшификати, може и да са кофти фалшификати.
Гост - специалист
Не се прави на ударен , а разясни на парашутистите кое е на сръбски или македонски!
Апропо- ти със сърбин или македонец разговарял ли си въобще?
pgt - специалист
MamaMy написа:
Прилича на сръбски или македонски. Няма нищо общо с неграмотно писане колеги. Вие или сте все набор 80+ или падате от небето.
Не знам този човек ром ли е, чужденец ли е или тази обява я е писал от телефона, но с македонски си няма нищо общо, защото ако ми погледнеш местоположението ще разбереш че съм наясно :wink:
MamaMy - майстор
Гост написа:
Не се прави на ударен , а разясни на парашутистите кое е на сръбски или македонски!
Апропо- ти със сърбин или македонец разговарял ли си въобще?
Не разбрах за какво се правя на ударен? :?
Нямам спомен да съм заричал на какъв език е.
MamaMy написа:
Прилича на сръбски или македонски.
Уточних и за набора понеже съм установил, че съвременните младежи не разбират дори и българските диалекти. Някой от тях не познават и домашните животни тъй като нямат село. Много станаха гражданите. Ако пък ти случайно си се засегнал толкова,по неизвестни за мене причини, ми е през дедовия :finga:
nikolson - майстор
Евтин тезгях и трифазна бормашина с менгеме.
https://www.olx.bg/ad/darvodelski-tezgyah-ID6qrev.html
https://www.olx.bg/ad/nastolna-bormashi ... f7fd70f0c2

Тема "Добри попадения в OLX - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: