Нека намерим най-тънките цени.
dikobraz - напреднал
Здравейте, търся ламинат до 5 лв/м2.
Ако някой има изостанал може да се освободи от него. Нямам претенции за цвят и модел. За непретенциозно помещение е така че е от значение само цената.
В магазините започва от 7.99 лв/ М така че смятам че офертата е приемлива.
За София става дума
Chefo77 - майстор
Потърси къде са големите складове, обикновено имат остатъчни количества от спрени серии, наранени дъски и т.н. Макар че ако тръгнеш да търсиш, дали разликата между 7.99 и 5 лева на квадрат няма да излезе през ауспуха :wink:
Извинявай, но този форум няма търговска цел, затова пренасочвам търсенето ти в разрешената посока ...
velinsl - специалист
Chefo77 написа:
Макар че ако тръгнеш да търсиш, дали разликата между 7.99 и 5 лева на квадрат няма да излезе през ауспуха :wink:
Много точно писано. Освен ако някой друг не ти зарежда автомобила.
velinsl - специалист
Пиша нов отговор за го забележи автора. Днес във вестник "позвънете" има обява, че се продава паркет втора употреба 5лв чувала.0898 549 374. За Варна става дума. Ако имаш интерес.
Като я видях, че се сетих за тази тема.
fbr - майстор
Нерде Ямбол нерде Стамбул.
velinsl - специалист
Възможно е с доставката да излезе 5-5,50лв за квадрат. Вече има и ЕКОНТ, спийди, Лео, и т.н. с различни цени. Не е нужно отиване до Варна за да се вземе.
Автора си знае. Аз само споменах.
Не знам колко има в един чувал - може да е квадрат и половина, може два, а може и половин.
Автора да си прави сметката. Остава и аз да му го сметна.

Тема "търся 10 м2 ламинат до 5 лв/м2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: