Нека намерим най-тънките цени.
p.v.x - майстор
p.v.x написа:
Автора на темата , не я представи по най удачния начин , и не подходи правилно спрямо форума.

Маркетинга и пиара не му се отдават. :)

Не мисля , че идеята на темата , е сравнителен анализ на търговските вериги с определена насоченост.

https://www.mr-bricolage.bg/saveti.html - Може би , това е правилния подход.

Публикацията ми , е добронамерена . :rock:
Mr.Bricolage написа:

Темата в този форум е направена с цел да помогнем на всеки, който иска да подобри дома и градината си и има нужда от съвет. Именно в тази връзка ви молим да уважите тази дискусия и при подобни казуси да се свързвате с нас на посочените в официалния ни сайт контакти или директно в най-удобния за вас магазин, за да разрешим проблема своевременно.

Поздрави,
Mr.Bricolage написа:

Ако имате въпроси, мнения, търсите съвет или просто искате да ни се похвалите, насреща сме за всички вас и се надяваме винаги да бъдете влюбени… в дома!
Господине.

Най-искрено ви моля , да поставите на видно място , в началото на темата ви , точните правила с които трябва да се съобразяваме когато решим да пишем в нея.

До колкото разбирам , във вашата тема при възникнал проблем , не трябва да го дискутираме публично , а тайничко да се оплакваме на сайта ви.

Искате да ви се похвалваме , но аз лично го разбирам , че трябва само да ви хвалим.

Много ми е трудно да преценя така , без точни правила.Затова , отново ви моля , да редактирате първото си мнение във вашата тема , и точно да ни разясните правилата за публикация в нея.

С най добри пожелания Р.V.X. :heart:
New8180 - помощник
p.v.x написа:
С най добри пожелания Р.V.X. :heart:
Колега,
Виждам, че си влюбен, ама поне знаеш ли в КОЯ тема пишеш - тук всяко 3-то мнение е с РАЗЛИЧНО ЗАГЛАВИЕ.
Основното заглавие "Сравнение...." се различава от заглавието на първото (би трябвало да е авторското) - "За влюбените...".
Отделно има претенции от ВТОРИ Автор:
Administrator написа:
:supz:
Оправено е. Темата е създадена от Admin. Не от Тинки(.)
Офтопик (по някоя от двете темите):
Уважаеми Господа,
ОЧЕВИДНО се затруднявате (разбираемо за мен) с желаното редактиране на Теми и постове.

Най-дружелюбно Ви предлагам, временно да върнете Тани или Велси (ако се съгласят) - гарантирам, че са ВИРТУОЗИ в подобни модерирания, НО!!! при ТОЧНО дефинирани цели. Сигурно могат да се намерят други "печени" (обаче, явно, извън упоменатите от Вас 8бр. "работещи година")
Сами (другаде) твърдите, че промените не са усетени цяла година. Сега, за 5-7 дни стана панаир, за който една от причините е горното, което публично подценявате, според мен).
Ако се поспрете за момент, ще видите, че никой не оспорва Вашите цели (реални) като екип/собственици и почти ВСИЧКИ критики са градивни, с посочване на резултата, ако не се отчетат. Няма лошо "комерсията" също да се спомене сред реалните цели, защото другото е демагогия. Видно се пише (без желание да се чуе отговора) с цел да се задържат Потребителите (чети Форума), но са "Приказки за наивници" - тук сме малко такива (наивници, засега).

Апропо, постът ми с препоръки, след който моментално бях отстранен (ЗАВИНАГИ!?, без никакво предупреждение), вече частично се прилага. Допускам, не сте го прочели ВНИМАТЕЛНО - ако Ви е интересно, ще Ви го предоставя пак, но ПУБЛИЧНО.
И да - "отстрелвате" ОСНОВНИ Потребители на Форума - нямам идея как Ви се връзва в стратегията - ще Ви се наложи да пускате чалга в бъдеще, вероятно. Не ми е работа, но силно се съмнявам в споделеното мнение за рейтинга на НАПРАВИ САМ напоследък, а пишете, че "работите от година". :?
Не знам дали е възможно (да Ви върши работа), но така или иначе "Майстор+", "Направи сам" и "Комерсията" нямат НИЩО ОБЩО като замисъл и развитие. Ако намерите начин ДА НЕ ПИПАТЕ "Направи сам" (освен банерите), не изключвам да се окаже ВЗАИМОИЗГОДНА СТРАТЕГИЯ.

Проблемите се решават, когато двете страни застанат от едната страна на масата (за преговори) и гледат ЗАЕДНО КЪМ ПРОБЛЕМИТЕ. "Заключвам темата - съображения на лични" е друга опера.
Има избор. :)

Желая УСПЕХ - бъдещето ще покаже.
Administrator - MasterAdmin
Здравей, 8180,

Тани е върнат и е проведен разговор с него още вчера. Този панаир наистина можеше да бъде избегнат. Ти специално много добре знаеш, защо беше баннат, не внушавай, че си цвете за мирисане. Да не връщаме старите теми. Нека се опитаме да смекчим тона, никой не иска да гони потребители.

В момента отново пишеш в тема, която е тотално различна от коментара ти и мнението ти би трябвало да бъде преместено, но карай.

Темата за изгонените потребители е тук:

http://forum.napravisam.bg/viewtopic.php?f=9&t=54608

Поздрави
p.v.x - майстор
New8180 написа:
, ама поне знаеш ли в КОЯ тема пишеш .
Много добре знам , в коя тема пиша. Много добре знам , и какво пиша.

Явно ти не знаеш историята на тази моя публикация.

Това , че някой е решил да премести публикацията ми в тази тема , си е негово лично решение.

Посланието ми е отправено точно към човека който съм цитирал. :wink:

:rock:

Тема "Сравнение на цени във вериги магазини тип "Направи си сам"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: