Нека намерим най-тънките цени.
spokomen - специалист
Ако някъде има подобна тема, моля модераторите да ме извинят.
Писна ми да взимам назаем ударна бормашина за да пробия някоя и друга дупка в панелката. Реших да си взема нещо, което не е скъпо и същевременно не е някой абсолютен боклук, който ще трябва да изхвърля след дузина дупки. Става въпрос за ударна бормашинка с чиято помощ ще пробивам дупки в панела ( старите панели, които май са по-твърди:). Диаметъра ще да е до 8мм и едва ли ще пробивам над 10 дупки накуп, а и може би толкова годишно:) Та си мислех за това
http://www.onlinemashini.bg/udarna-borm ... -mm-/18329
или аналогична на Parkside, например Parkside PSBM 500 A1 или нещо близко, ако пуснат в Лидл.
Посъветвайте ме, моля Parkside или Raider
Shift - специалист
Много дупки в панел съм направил и мога да ти кажа, че с ударна дрелка си е мъка. Ако можеш да си позволиш по-добре си вземи най-евтиния перфоратор, пак ще е по-добре от дрелката. В един Лидл преди дни мернах намален 1050 ватовия на Парксайд за 69 или 79лв, което е много добра цена. Иначе имам 800-ватова ударна дрелка Райдер от 10-на години, доста мръсна работа е свършила, вкл. много лепила е разбъркала, но явно съм късметлия. С уредите на Райдер е така - може да изкарат много, но може и да умрат първите дни.
Chefo77 - майстор
Дрелка в панел - [-X [-X [-X
Не е само защото се пробива трудно. Пробива се отвратително!
Но едно свредло с видия, спряло в арматура, може да те направи инвалид в ръцете.
Инвестирай в перфоратор със съединител. Щом ще дупчиш бетон.

Тема "Какво да си взема Parkside или Raider" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: